Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandal, Antek Królikowski zaczął siarczyście przeklinać przed kamerami TVN-u, puściły mu nerwy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.03.2022 18:33

Skandal, Antek Królikowski zaczął siarczyście przeklinać przed kamerami TVN-u, puściły mu nerwy

Antek Królikowski
fot. https://www.instagram.com/antek.krolikowski/Fragment wywiadu dla programu „Przez Atlantyk” (youtube.com/tvnpl)

Stacja TVN przedstawiła odbiorcom nowy program „Przez Atlantyk”. Zachowanie celebrytów pozostawia wiele do życzenia. Antek Królikowski nie przebierał w słowach podczas premierowego odcinka.

Program Przez Atlantyk przedstawia zmagania polskich gwiazd podczas rejsu po nieprzewidywalnym oceanie. Bohaterowie w ciągu trzech tygodni mają pokonać trasę od Gran Canarii do wybrzeża Gwadelupy.

Na pokładzie jachtu oprócz dwóch profesjonalnych kapitanów, podróżować będą gwiazdy polskiego show-biznesu m.in.: Antek Królikowski, Natalia Przybysz, Maja Hirsch, Piotr „Liroy” Marzec, Zygmunt Miłoszewski czy Renata Kaczoruk. Premierowy odcinek wzbudził masę emocji.

Antek Królikowski nie przebierał w słowach podczas emisji „Przez Atlantyk”

Widzowie mogą kojarzyć członków załogi z innych programów TVN takich jak: Ameryka Express czy Agent Gwiazdy. Formuła nowego hitu stacji stawia celebrytów przed trudną wyprawą, gdzie zdani są na własne umiejętności, doświadczenie kapitanów statku oraz łaskę oceanu.

Za nami premierowy odcinek programu TVN Przez Atlantyk. Widzowie z zaciekawieniem mogli oglądać zmagania gwiazd na pokładzie jachtu. W ekstremalnych warunkach, pomimo obecności kamer, celebryci odsłaniają swoją prawdziwą osobowość. Telewidzowie mogli być zaskoczeni postawą niektórych z uczestników.

Antek Królikowski nie przebierał w słowach na początku rejsu. Być może aktor chciał poczuć się jak rasowy marynarz. Telewidzów zaskoczyły wypowiedzi artysty pełne wulgaryzmów.

Żeby się napić głupiej kawy człowiek musi się tyle naj…ać, a i tak to wszystko wyp…ala. Krew w piach! Pier…ę to! – powiedział na antenie Antek Królikowski.

Zachowanie uczestników programu pozostawia wiele do życzenia. Jak widać, polscy celebryci nie radzą sobie pod presją morskich obowiązków. Brak możliwości ucieczki często zaostrza konflikty pomiędzy członkami załogi.

Nowa propozycja TVN może przyciągnąć widzów, którzy chętnie obserwują naturalne zachowanie celebrytów pozostawionych w ekstremalnych sytuacjach. Kolejne odcinki Przez Atlantyk pojawią się w każdą środę o 21:35 w TVN. Widzowie z niecierpliwością czekają na przygody Antka Królikowskiego i pozostałych członków nieoczywistej załogi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielkie oburzenie na wizji w TVP po wpadce gwiazdy. Wybuchła afera
  2. Sylwia Bomba wyjechała ze swoją córką. Gwiazda „Gogglebox” wybrała nieoczekiwany kierunek
  3. Gościni PnŚ nagle wybuchła. „Już nic nie mam do stracenia”. Cichopek i Kurzajewski aż zastygli

Źródło: Wirtualna Polska