Ogromną wpadkę zaliczył klub AS Roma, który pomimo tego, że nie powinien wiedzieć, z kim zagra w meczu Ligii Mistrzów, już rozpoczął sprzedaż biletów, a do tego podał swojego przeciwnika. Chociaż sprawę próbowali wyciszyć i zatuszować organizatorzy, internauci byli czujni i zrobili zdjęcia biletów, które trafiły do sprzedaży.

Tuż przed oficjalnym losowaniem par półfinałowych rozgrywających mecze w Lidze Mistrzów, klub AS Roma rozpoczął internetową sprzedaż biletów. Klub sprzedawał bilety na mecz, w którym miałby się zmierzyć na boisku z FC Liverpoolem.

Liga Mistrzów jest ustawiona?

Losowanie par, które będą rozgrywać między sobą mistrzowskie mecze odbyło się w Nyonie, który znajduje się w Szwajcarii. Już przed losowaniem było oczywiste, że przeciwnikami AS Roma będzie Real Madryt, Bayern Monachium lub FC Liverpool. Chociaż włoski klub mógł tylko się domyślać, z kim najprawdopodobniej zawalczy w półfinałowym meczu, postanowił uruchomić sprzedaż biletów, w której za swojego rywala podał FC Liverpool.

Według portalu sport.pl system pokazywał informację, że AS Roma rozegra mecz z FC Liverpool 2 maja. Osoby administrujące stronę dokładali wszelkich starań, aby w jakiś sposób usunąć błąd, który pojawił się z ich strony, jednak kibice okazali się sprytniejsi.

Jak wynikło z losowania, AS Roma faktycznie zagra z angielskim klubem w Lidze Mistrzów. Dziwny jest jednak fakt, że oprócz przeciwnika przewidzieli też datę i miejsce meczu. Myślicie, że tak prestiżowe rozgrywki, jak Liga Mistrzów mogą być ustawione?

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gromee wziął sekretny ślub. Jego wybranka to znana PIOSENKARKA
  2. Patostreamer Rafatus wystąpił w TVN. Upijanie się, wyzwiska i rękoczyny
  3. Tragedia słynnej piosenkarki. Ból jest nie do zniesienia

Źródło: wprost.pl