Wstrząsające nagranie z rzeszowskiego skate parku. Nastolatek skatował chłopca – nikt w parku nie zareagował. Internauci są oburzeni.

  • W sieci zawrzało po kontrowersyjnym nagraniu z jednego z rzeszowskich parków
  • Widać na nim jak nastolatek bije chłopca
  • Internauci są oburzeni brakiem reakcji innych osób przebywających w parku

Nagranie z nastolatkiem bijącym chłopca

Wstrząsające nagranie z Rzeszowa obiegło sieć. W internecie pojawiło się szokujące wideo z jednego z miejscowych skate parków. Zobaczyć na nim możemy straszliwe sceny przemocy, których ofiarą jest chłopiec.

Możemy na nim zobaczyć jak nastolatek znęca się fizycznie nad dzieckiem. Na nagraniu uchwycone jest jak chłopiec jest brutalnie szarpany, kopany i bity przez jednego z nastolatków przebywających w parku.

Jak podaje portal „Rzeszów News” do zdarzenia doszło 21 lipca około godziny 17. Nie wiadomo kto jest autorem filmiku, najprawdopodobniej jeden z nastolatków przebywających wówczas w parku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nastolatek skatował dziecko, nikt nie zareagował

Dodatkowo wstrząsający jest fakt, że dookoła zobaczyć możemy wiele innych osób. Bardzo blisko oprawcy stoją inni nastolatkowie, którzy nie tylko nie reagują, ale wręcz dopingują chłopaka w dokonywaniu przemocy.
 
Internauci nie kryją oburzenia postawą zarówno oprawcy, jak i innych osób w parku. Widać mnóstwo ludzi oglądających bójkę, czy przechodzących obok – nikt nie zareagował na krzywdę chłopca.
 
Mieszkańcy Rzeszowa informują jednak, że nie był to niestety odosobniony przypadek. W komentarzach pod filmikiem można przeczytać opinie, że do tego typu incydentów często dochodzi w tym parku.

Źródło: Popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list
  2. Andrzej Duda zobaczył wyjątkową stylizację Roksany Węgiel. Szybko zareagował
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka