Wieść o uczestnictwie Popka w Tańcu z Gwiazdami wywołała prawdziwą burzę. Większy skandal spowodował jednak fakt, że program jeszcze się nie zaczął, a Popek wykończył psychicznie już jedną tancerkę. Pierwsza nawet nie zgodziła się z nim zatańczyć! Teraz przydzielono mu nową partnerkę, Janję Lesar. Jak stwierdzono: „Tylko ona może poskromić Popka„.

Początkowo partnerką Popka miała być aktorka znana z serialu „Klan” oraz jedna z najlepszych tancerek, Agnieszka Kaczorowska. Ta jednak nie zgodziła się zatańczyć z gwiazdą, ze względu na obawę o swój wizerunek.

ZOBACZ TEŻ: Popek przygotowuje się do „Tańca z gwiazdami”: „Masakra jakaś”

Agnieszka nie zgodziła się zatańczyć z Popkiem. Uważała, że to źle wpłynie na dobry wizerunek jej szkoły tańca. Nie chciała żadnych skandali, a w tym lubuje się raper – skomentowała dla se.pl osoba z produkcji.

Następnie wybór padł na debiutantkę Kasię Vu Manh, która jak stwierdzono, „nie powinna stawiać oporu”. Niestety dziewczyna nie dała sobie rady psychicznie.

Nie rozumiała jego żartów, bała się nawet patrzeć na jego pokaleczoną twarz. Jako że miała już podpisaną umowę, do show dokooptowano jeszcze jedną gwiazdę, aktora Dariusza Wieteskę. – dodaje informator se.pl

Z kim zatańczy Popek w Tańcu z Gwiazdami?

Ostatecznie partnerką Popka została Janja Lesar, w której producenci pokładają duże nadzieje. Twierdzą, że tylko ona może poskromić Popka. Również Bilguun Ariunbaatar podziela to zdanie.

ZOBACZ TEŻ: Popek o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”: WYGRAM ten program

Jej urok, wdzięk, siła i empatia sprawią, że „Król Albanii” będzie tańczyć, jak mu zagra. Będzie tańczył jak Popek, Ania Popek – żartuje celebryta.

Źródło: se.pl

ZOBACZ GALERIĘ:

https://www.instagram.com/p/BaWYMZ5B8ww/?taken-by=popek_oficjalnie

ładowanie...

Zobacz również