Connect with us

Showbiz

Skandal w Tańcu z Gwiazdami! Popek WYKAŃCZA PSYCHICZNIE tancerki

Opublikowane

-

Popek w Tańcu z Gwiazdami
WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Wieść o uczestnictwie Popka w Tańcu z Gwiazdami wywołała prawdziwą burzę. Większy skandal spowodował jednak fakt, że program jeszcze się nie zaczął, a Popek wykończył psychicznie już jedną tancerkę. Pierwsza nawet nie zgodziła się z nim zatańczyć! Teraz przydzielono mu nową partnerkę, Janję Lesar. Jak stwierdzono: „Tylko ona może poskromić Popka„.

Początkowo partnerką Popka miała być aktorka znana z serialu „Klan” oraz jedna z najlepszych tancerek, Agnieszka Kaczorowska. Ta jednak nie zgodziła się zatańczyć z gwiazdą, ze względu na obawę o swój wizerunek.

ZOBACZ TEŻ: Popek przygotowuje się do „Tańca z gwiazdami”: „Masakra jakaś”

Agnieszka nie zgodziła się zatańczyć z Popkiem. Uważała, że to źle wpłynie na dobry wizerunek jej szkoły tańca. Nie chciała żadnych skandali, a w tym lubuje się raper – skomentowała dla se.pl osoba z produkcji.

Następnie wybór padł na debiutantkę Kasię Vu Manh, która jak stwierdzono, „nie powinna stawiać oporu”. Niestety dziewczyna nie dała sobie rady psychicznie.

Nie rozumiała jego żartów, bała się nawet patrzeć na jego pokaleczoną twarz. Jako że miała już podpisaną umowę, do show dokooptowano jeszcze jedną gwiazdę, aktora Dariusza Wieteskę. – dodaje informator se.pl

Z kim zatańczy Popek w Tańcu z Gwiazdami?

Ostatecznie partnerką Popka została Janja Lesar, w której producenci pokładają duże nadzieje. Twierdzą, że tylko ona może poskromić Popka. Również Bilguun Ariunbaatar podziela to zdanie.

ZOBACZ TEŻ: Popek o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”: WYGRAM ten program

Jej urok, wdzięk, siła i empatia sprawią, że „Król Albanii” będzie tańczyć, jak mu zagra. Będzie tańczył jak Popek, Ania Popek – żartuje celebryta.

Źródło: se.pl

ZOBACZ GALERIĘ:

https://www.instagram.com/p/BaWYMZ5B8ww/?taken-by=popek_oficjalnie

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy