W ostatnim czasie wiele gwiazd publikuje swoje zdjęcia z wakacji. Małgorzata Kożuchowska widocznie nie chciała być gorsza od kolegów i koleżanek z branży, dlatego również takowe wrzuciła. Zrobiła to jednak na swój sposób, czym zachwyciła fanów.

Aktorka na wspomnianej wyżej fotce co prawda prezentuje się w bikini, ale nie jest to typowe plażowe zdjęcie, na jakie decyduje się większość celebrytek. Artystka absolutnie nie pręży się na nim, eksponując wdzięki. Wręcz przeciwnie, daje się ponieść chwili i jest bardzo naturalna.

Małgorzata Kożuchowska zachwyca zdjęciem z wakacji

Jak więc prezentuje się aktorka na opublikowanym zdjęciu z wakacji? W momencie uchwycenia kadru zderza się z falą, przez co jej mina i pozycja są dosyć intrygujące, wręcz zabawne. Nie ma wątpliwości, że Kożuchowska wykazała się sporym dystansem do siebie, wrzucając takie zdjęcie.

Chciała jednak w ten sposób podkreślić swoje podejście do wakacji. Jak wyjaśniła, wciąż cieszy się na nie niczym małe dziecko, czego najlepszym dowodem jest właśnie zabawa w rozbijanie fal.

Zdjęcie oraz idący za nim przekaz zachwyciły obserwujących Kożuchowskiej. Ci w sekcji komentarzy zachwalali jej podejście do życia i podziwiali fakt, że emanuje tak pozytywną energią.

Kocham Małgosia tę Twoją energię, totalne źródło i brak metryki stamtąd bije! stwierdza jedna z fanek.

– Tak trzeba żyć — kwituje krótko inna z użytkowniczek.

Z kim wypoczywa Małgorzata Kożuchowska?

Nie wiemy dokładnie, w jakim towarzystwie aktorka pojechała nad polskie morze, ale w ostatnim czasie wiele wolnych chwil poświęcała rodzinie. Kilka tygodni temu publikowała zdjęcie, na którym widać, jak spędzała z nią czas w ogrodzie botanicznym.

Innym razem wrzucała fotki z Mazur, na których co prawda nie było nikogo widać, ale aktorka w opisie zdradziła, że za obiektywem stał jej tata.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach w nowym filmie! Zobaczcie zwiastun „Zołzy”
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Plotek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl