Lelum.pl > Nowości > Skuteczna i natychmiastowa redukcja oznak starzenia się skóry? Tak! Dzięki nowości od L’Oreal Paris
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 04.11.2020 00:21

Skuteczna i natychmiastowa redukcja oznak starzenia się skóry? Tak! Dzięki nowości od L’Oreal Paris

fot. materiały prasowe L’Oréal Paris

Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych składników aktywnych każdej pielęgnacji anti-ageing. Występuje on fizjologicznie w naszym organizmie od urodzenia i najwięcej znajduje się go w skórze właściwej – mówi dr Ivana Stanković, dermatolog, właścicielka kliniki Dermea.

Starzenie się skóry to nieuchronny proces, który sprowadza się nie tylko do powstawania widocznych zmarszczek, ale również powoduje osłabienie zdolności skóry w zakresie absorbowania wody. Przez to policzki oraz obszar kości policzkowych tracą swoją sprężystość i pojawia się efekt „opadania”. Zawalcz o młody wygląd, postaw na natychmiastowy efekt z Revitalift Filler od L’Oréal Paris!

Działanie kwasu hialuronowego

Jego główne działanie to ogromna zdolność wiązania wody w skórze właściwej. Niestety, z wiekiem poziom kwasu hialuronowego spada i nasza skóra narażona jest na odwodnienie, a to z kolei prowadzi do zmarszczek.

Zatrzymując wodę, kwas hialuronowy jest cudownym, uniwersalnym środkiem. Przy systematycznym stosowaniu dba o prawidłowe nawilżenie naszej skóry, redukuje zmarszczki i przywraca jej blask.

Skóra staje się również bardziej odporna na działanie czynników środowiskowych takich, jak słońce czy wiatr – wyjaśnia dr Ivana Stanković. W pielęgnacji anti-ageing najlepiej sprawdza się połączenie mikro i makrocząsteczkowego kwasu hialuronowego.

Mikrocząsteczkowy ma zdolność przenikania do głębszych warstw naskórka, gdzie z powodzeniem wiąże wodę, a z kolei makrocząsteczkowy stanowi nieprzepuszczalną barierę na powierzchni skóry, zapobiegając utracie wody.

Dzięki temu podwójnemu działaniu otrzymujemy wygładzenie zmarszczek, mniej widoczne objawy zmęczenia i bardziej odporną skórę na działanie czynników środowiskowych. Dr Ivana Stanković dermatolog, właścicielka kliniki Dermea

Nowość – Revitalift Filler

Dzięki nowości Revitalift Filler zrobisz kolejny krok w skutecznej rutynie pielęgnacyjnej! L’Oréal Paris, inspirując się zabiegami medycyny estetycznej, opracowało produkt, który działa jak zastrzyk ultraskoncentrowanego kwasu hialuronowego, aby wypełnić wszystkie rodzaje zmarszczek.

Odkryj nowoczesne serum w pipecie, dzięki której aplikacja jest łatwa i bardzo przyjemna, a Twoja codzienna dawka piękna stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Perfekcyjny duet

Dzięki specjalistycznym badaniom i wieloletniej pracy ekspertów, w laboratoriach L’Oréal Paris powstało Serum Przeciwzmarszczkowe Revitalift Filler, którego siła drzemie w połączeniu dwóch rodzajów kwasu hialuronowego.

W serum znajdziemy aż 1,5% czystego kwasu hialuronowego: 0. 5% kwasu mikrocząsteczkowego, który działa na powierzchni skóry uzyskując natychmiastowy efekt nawilżenia, oraz 1% kwasu makrocząsteczkowego, który oddziałuje na głębsze warstwy skóry, by stopniowo wypełniać zmarszczki od wewnątrz.

Całość została zamknięta w luksusowej butelce z grubego szkła z wygodną, precyzyjną pipetą. Zaawansowana formuła Serum Przeciwzmarszczkowego Revitalift Filler oraz zawarte w nim 1,5% czystego kwasu hialuronowego, sprawiają, że efekty są widoczne już po pierwszym użyciu, a po 6 tygodniach regularnego stosowania osiągniemy spektakularny efekt – aż do 47% zmarszczek zostaje wygładzonych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

skóra

Starzenie się skóry to nieuchronny proces, który sprowadza się nie tylko do powstawania widocznych zmarszczek, ale również powoduje osłabienie zdolności skóry w zakresie absorbowania wody.

skóra

Przez to policzki oraz obszar kości policzkowych tracą swoją sprężystość i pojawia się efekt „opadania”.

skóra

Zawalcz o młody wygląd, postaw na natychmiastowy efekt z Revitalift Filler od L’Oréal Paris!