Sława potrafi być tak błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Największe gwiazdy muszą radzić sobie z minusami, które są związane z dużą rozpoznawalnością – niedawno wyszło na jaw, że Czesław Niemen miał psychofankę, która uroiła sobie, że jest jego żoną oraz próbowała dostać się do mieszkania gwiazdora. Jak skończyła się ta historia?

Sława często niesie za sobą liczne niekorzyści dla największych gwiazd. Przekonał się o tym polski muzyk, którego psychofanka nie chciała dać mu spokoju. Kobieta uroiła sobie, że są małżeństwem i przesiadywała pod jego domem.

Sława uprzykrzyła życie muzykowi

Czesław Niemen był związany z Małgorzatą Krzewińską. Modelka była jego drugą żoną, a para poznała się jesienią 1973 roku. 

– Pierwszy raz zobaczyłam Czesława w Wytwórni Filmów Fabularnych na Chełmskiej. […] Mijaliśmy się. Zaintrygował mnie, ale się nie obejrzałam. Nie chciałam mu dać powodu do satysfakcji, że jakaś małolata ogląda się za artystą — opowiedziała Małgorzata Niemen. – Czesław potem mi powiedział, że wtedy przystanął i patrzył za mną. Miał nadzieję, że się odwrócę. Po jakimś czasie z projektantką Grażyną Haase i koleżankami poszłyśmy po pokazie do Remontu. On też tam był. Grażyna nas poznała. Zaczęliśmy rozmawiać, tańczyć i tak już zostało.

Psychofanka Czesława Niemena

Para następnie zamieszkała razem w pobliżu Ogrodu Saskiego. Jednak sława Czesława Niemena często też niosła dla jej żony różne niekorzyści.

Modelka wyznała, że pod blokiem, w którym mieszkała z muzykiem znajdowała się ławka, na której przesiadywały fanki piosenkarza. Opowiedziała, że w windzie można było znaleźć wyznania miłosne, a raz nawet natknęła się na kobietę, która uroiła sobie, że to ona jest żoną Czesława Niemena i powinna z nim mieszkać. Okazało się również, że to ona wysyłała liczne listy miłosne do muzyka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sława Czesław Niemen
fot. Archiwum Fotograficzne Zbyszka Siemaszki

Sława Czesława Niemen przyniosła przykrość dla jego żony.

sława czesław niemen
fot. Archiwum Grażyny Rutowskiej

Psychofanka Czesława Niemena myślała, że jest jego żoną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

 

Poprzedni artykułKuba Wojewódzki na kolacji z piękną blondynką. Co na to Anna Mucha?
Następny artykułDziecko zostało sprzedane za… sportowy samochód. Matka została oskarżona, poniesie konsekwencje
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.