Sławek Uniatowski od lat uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych, a zarazem najzdolniejszych polskich muzyków. Artysta ma nie tylko zachwycający głos, który wywołuje gęsią skórkę, lecz także boskie ciało, które z dumą prezentuje w mediach społecznościowych. Jego wielbicielki oszalały na widok zdjęć, które opublikował. Przez ciebie nie zasnę, możemy przeczytać w licznych komentarzach. 

Sławek Uniatowski w ostatnich latach przeszedł spektakularną metamorfozę. Z nieśmiałego chłopca z burzą loków i stał się pewnym siebie mężczyzną, który pod czujnym okiem trenera dba o swoją sylwetkę. Zmienił fryzurę, styl ubierania i trzeba przyznać, że trudno oderwać od niego wzrok! Niedawno artysta opublikował zdjęcia, na których z dumą prezentuje swoje ciało!

Sławek Uniatowski nago?

Sławek Uniatowski doskonale wie, co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę. Jego zdjęcia z odsłoniętym torsem wywołało prawdziwą furorę w sieci. Wielbicielki przystojnego muzyka nie szczędził ciepłych słów w komentarzach i były zachwycone jego sylwetką. 

Muzyk odsłonił umięśnioną klatkę piersiową, a fanki oszalały! Od razu widać, że aktywność fizyczna nie jest mu obca, a Uniatowski jest częstym gościem na siłowni. 

Polski Frank Sinatra

Sławek Uniatowski regularnie publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, a jego profil na Instagramie cieszy się olbrzymią popularnością. Niedawno do sieci trafił zdjęcia, na którym artysta prezentuje swoje umięśnione ciało. Chociaż grafik Sławka pęka w szwach, a on sam ma mnóstwo zobowiązań zawodowych i możemy podziwiać jego talent podczas wielu wydarzeń muzycznych, mężczyzna nie zapomina o aktywności fizycznej. 

W jednym z wywiadów dla magazynu Joy Sławek Uniatowski zdradził, jak dba o ciało:

– Na swoim Facebooku napisałem, że poszukuję osobistego trenera. Wybrałem jednego, z którym ćwiczę do dziś – Adama Pyrzaka. Poza tym od czterech lat zupełnie nie nie piję alkoholu. Sport, zdrowy tryb życia, dieta. Jestem z zawodu kucharzem, więc sam sobie gotuję. Najbardziej lubię indyjską, aromatyczną kuchnię. Kiedyś otworzę własną knajpę – cytuje wywiad z magazynu Joy portal kozaczek.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sławek uniatowski
instagram.com @uniatowski

Sławek Uniatowski nazywany jest polskim Frankiem Sinatrą. Zgadzacie się z taką opinią?