Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir zmienił wygląd. Broda dodaje mu męskości
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 02.03.2021 12:04

Sławomir zmienił wygląd. Broda dodaje mu męskości

Sławomir
instagram.com

Sławomir nie wygląda już tak, jak poprzednio. Okazało się, że… zapuścił brodę. Nie jest to pierwsza taka metamorfoza słynnego muzyka, choć wcześniej z pewnością była mniej trwała. Czy ma to związek z pandemią?

Sławomir miał wyglądać tak, jak jego muzyka. Czy broda zniknie wraz z końcem obostrzeń dotyczących koncertów i występów publicznych?

Sławomir zmienił wygląd. Zapuścił brodę

Sławomir, muzyk znany ze swojego dowcipnego podejścia do kariery i muzyki, postanowił zmienić wygląd.

Dotychczas jego cechą charakterystyczną był wygląd typowego polskiego wujka – łysiejąca głowa, owłosiony tors i charakterystyczne wąsy. Wiązało się to głównie z tym, jak artysta wyglądał na scenie.

Powiązane było to też z jego muzyką – muzyk nagrywa piosenki w nurcie kiczowatego popu, lub, jak woli to nazywać, rock polo, czym zyskał sobie wielką popularność w Polsce.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To nie pierwszy raz, gdy Sławomir zapuszcza brodę. Dlaczego ją zgolił?

Już wcześniej wokalista zapuścił brodę. Nosił ją jeszcze w kwietniu, co widać na zdjęciach z okresu świąt wielkanocnych. Czemu w takim razie niedługo potem znów się ogolił?

Prawdopodobnie powodem może być nie tylko chęć zmiany wyglądu, ale również odpoczynek od swojego alter ego. Sławomir swoim ciałem wytwarzał całkowicie inną osobę, to była niezwykle ciężka praca.

Gwiazdor rock polo być może na czas odpoczynku od koncertów, chciał jeszcze zakosztować życia odrębnego od tego, które musiał wieść na poczet kariery.

Czy broda zostanie z nim na dłużej? Wszystko zależy od tego, jak potoczy się pandemia i jak sam poczuje to główny zainteresowany.