Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir opublikował zdjęcie bez koszulki, świetna forma zachwyciła fanów
Karol Osiński
Karol Osiński 14.03.2021 08:43

Sławomir opublikował zdjęcie bez koszulki, świetna forma zachwyciła fanów

Sławomir
fot. TRICOLORS/East News

Jeden z najbardziej charyzmatycznych, a przy okazji charakterystycznych piosenkarzy w Polsce, Sławomir opublikował na Instagramie zdjęcie bez koszulki, którym wprawił w zachwyt wielu fanów. Od razu padły pytania jak to możliwe, że w dalszym ciągu utrzymuje tak wysoką formę. Wokalista żartobliwie przyznał, że to wszystko zasługa jego małżonki, Kajry.

Sławomir Zapała jest jednym z najpopularniejszych i przyciągających uwagę piosenkarzy w Polsce. Artysta wsławił się wieloma hitami, oraz udziałami w filmach. Od początku kariery jest o nim głośno. Nic dziwnego, że jego media społecznościowe cieszą się tak szeroki zainteresowaniem.

Sławomir kariera

Sławomir i Kajra zaliczają się do grona najsławniejszych małżeństw w Polsce. Swoją wielką sławę zawdzięczają ciężkiej pracy i stałemu kontaktowi z fanami. Para piosenkarzy wsławiła się przede wszystkim muzyką, jednak nie wolno zapominać, że Zapała z wykształcenia jest aktorem i występował w wielu znanych filmach.

Na swoim koncie ma udział w takich hitach jak: Karol. Człowiek, który został papieżem, Czas honoru, Prawo Agaty, Blondynka, Świat według Kiepskich, Listy do M, czy Porady na zdrady. Jako aktor aktywny jest od 2004 roku, a po raz ostatni na ekranach mieliśmy okazję podziwiać go w filmie Futro z misia z 2019 roku.

Z Magdaleną Kajrowicz ożenił się w 2011 roku i od tamtej pory są aktywni społecznie. Pięć lat później na świat przyszedł ich syn Kordian, którego praktycznie wcale nie decydują się pokazywać w mediach społecznościowych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sławomir niejednokrotnie podkreślał, że żona jest jednym z większych elementów jego sukcesów. Wspólnymi siłami zdobyli ogromną popularność. Największy przebój artysty pt. Miłość w Zakopanem kilka dni temu osiągnął 230 milionów wyświetleń na YouTube, co czyni go jednym z najpopularniejszych hitów w Polsce.

Sławomir bez koszulki

Jak się okazuje Sławomir, potrafi zachwycić nie tylko geniuszem artystycznym, ale także bezustannie utrzymaną formą. Niedawno gwiazdor zapuścił brodę, która całkowicie zmieniła jego wygląd. Piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie bez koszulki w towarzystwie żony, pod którym posypało się mnóstwo ciekawych komentarzy.

Jeden z komentujących słusznie zauważył, że artysta jest dobrze zbudowany i postanowił zapytać go o tajemnicę utrzymania tak znakomitej formy. Artysta nie pozostał obojętny na te słowa i postanowił odpowiedzieć bardzo ciekawym stwierdzeniem, że to żona goni go po lasach:

Sławomir! Jakaś dieta, czy drzewo rąbałeś do kominka, bo wszyscy w pandemii mają kaloryfery zapowietrzone, a tu klasa – napisał komentujący, na co Sławomir odpowiedział:

Cześć tu Sławomir. @superkajra mnie regularnie goni po lasach – czytamy.

Jak zapatrujecie się na formę Zapały?

Zobacz zdjęcia:

Sławomir opublikował na Instagramie zdjęcie bez koszulki.

Sławomir

Pod fotografią pojawił się komentarz, który zainteresował piosenkarza.

Sławomir

Artysta nie pozostał obojętny i odpowiedział zainteresowanemu fanowi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com