Sławomir bez wątpienia nie może narzekać na wdzięk swojej żony. Popularny twórca Rock Polo ma szczęście, którego chciałby doświadczyć każdy mężczyzna. Partnerka Sławomira oczarowała wszystkich fanów na koncercie. Ciężko przejść obojętnie obok jej kobiecego czaru. Dzisiaj wszyscy mówią tylko o jednym.

Urok osobisty, wspaniała figura oraz wyraz twarzy, to tylko część cech, jakie może wymienić Sławomir, opisując swoją żonę. Magdalena Kajrowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim świecie muzycznym. Kilka dni temu oczarowała wszystkich podczas koncertu.

Sławomir ma prawdziwe szczęście

Świat Disco Polo kryje w sobie wiele. Oprócz muzyki znajdziemy w nim masę pięknych kobiet i zjawiskowych kreacji. Jedną z nich jest Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz. Ukochana Sławomira trzyma fason od wielu lat i nie można jej odmówić czarującego kobiecego wdzięku.

Pewne jest, że Sławomir nie może narzekać na urodę swojej żony. Kajra dzięki mediom społecznościowym jest w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami, gdzie dzieli się swoimi czarującymi zdjęciami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. TVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
  2. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia

Magdalena Kajrowicz czaruje podczas koncertu i sesji zdjęciowej

Kajra jest zjawiskowo piękną kobietą, co udowadnia na wielu publikowanych zdjęciach, ale też podczas koncertów. Kilka dni temu w Mrągowie odbył się Festiwal Weselnych Przebojów 2020, z którego Magdalena wrzuciła do sieci kilka swoich zdjęć. Kiedy weszła na scenę, ludzie oniemieli z wrażenia. Dziś tylko mówi się o jej zjawiskowej kreacji i idealnym wyglądzie. Zaprezentowała się fenomenalnie. 

Żona Sławomira lubi dzielić się z fanami odważnymi zdjęciami. Na wrzuconych fotografiach artystka wygląda doskonale. Spojrzenie, kuszące pozy i ogólna prezencja dodają sesji dużej pikanterii.

Jest na czym zawiesić oko. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odważne zdjęcia nie sprawiają Magdalenie żadnego problemu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
  2. Niewyobrażalna tragedia w polskim McDonald’s. Nie żyje kobieta, zmarła niezauważona
  3. Grzegorz: „Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna”
  4. Izabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
  5. Lekarka uspokoiła rodziców, mówiąc, że to tylko katar. Kilkanaście godzin później Maksio już nie żył
  6. Kamery uchwyciły wszystko. Magda Gessler pobiła się ze współpracownikami

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl