Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir będzie ojcem? Odpowiedź Kajry zaskakuje
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 27.05.2018 15:18

Sławomir będzie ojcem? Odpowiedź Kajry zaskakuje

żona Sławomira
instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/?hl=pl

Sławomir i jego żona – Magdalena Kajrowicz tworzą bardzo zgraną parę. Małżeństwo jest jedną z najgorętszych par show-biznesu, ale blask fleszy nie psuje ich prywatnej relacji. Miłość pary kwitnie, a wraz z uczuciem pojawiają się pogłoski, że Sławomir zostanie ojcem! 

Sławomir i Kajra to para, która świetnie odnalazła się w polskim show-biznesie. Fani od razu pokochali ich za szczerość i prostotę oraz świetne poczucie humoru. Owocem miłości Sławomira i Magdaleny jest syn, który na świat przyszedł dwa lata temu. Podczas konferencji SuperHit Festiwal pojawiła się plotka, że żona Sławomira jest w stanie błogosławionym!

Sławomir drugi raz zostanie ojcem?

W polskim show-biznesie nastała moda na powiększanie rodziny. Coraz więcej gwiazd pokazuje się z ciążowym brzuszkiem, a to dopiero początek roku. Podczas konferencji zauważono, że Magdalena Kajrowicz może dołączyć do grona dumnych przyszłych mam. Czy faktycznie małżeństwo spodziewa się dziecka?

Sławomir podczas rozmowy z Krzysztofem Ibiszem wyznał, że lato sprzyja miłości. Dziennikarze natychmiast stwierdzili, że artysta może sugerować, że para spodziewa się drugiego dziecka. Media i fani natychmiast zaczęli uważnie przyglądać się Kajrowicz i doszukiwać ciążowego brzuszka.

Żona Sławomira postanowiła odnieść się do plotek i w rozmowie z Fleszem rozwiała wszelkie wątpliwości.

– Blisko dwa lata temu rodzina nam się powiększyła, a synek jeździ z nami w trasy. Rozłąka jest najgorsza. Wierzymy, że na kolejne dziecko przyjdzie czas, bo im gwarniej tym weselej. Jednak na razie napięty grafik nie pozwala nam na takie szaleństwa. Rodzina jest najważniejsza. Pracujemy ze sobą, by być razem. Ten czas spędzony wspólnie jest dla nas cenny i ważny – wyznała Magdalena.

Z pewnością ta wiadomość nie zadowoli fanów pary, którzy już cieszyli się na wieść o ciąży Kajry. Myślicie, że niedługo para zdecyduje się na powiększenie swojej rodziny?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gliwice: 72-latek ciągnął psa przywiązanego do samochodu. „Próbował przetransportować psa do domu”
  2. Okulary przeciwsłoneczne na lato 2018. Jak dobrać? Przegląd najnowszych trendów
  3. Anna Mucha zapamięta to na długo. Playboy brutalnie ją poniżył

Źródło: pudelek.pl