Żona Sławomira Nowaka, byłego ministra transportu usłyszała zarzuty, o czym poinformowała „Gazeta Polska”. W związku z tą informacją zrodziło się wiele pytań, które postanowiło wyjaśnić tvp.info zwracając się do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, której rzeczniczka potwierdziła informacje o zarzutach. Kim jednak jest Monika N., którą kilka lat temu okrzyknięto „boginią w ciele dentystki”? Odpowiedź może wielu zdziwić. 

Sławomir Nowak jakiś czas temu został zatrzymany w związku z podejrzeniem o korupcję, jak podaje tvp.info. Teraz okazało się, że jego żona ma zatargi z prawem. Monika N. usłyszała zarzuty. 

Sławomir Nowak i jego żona Monika N. 

Jakiś czas temu Sławomir Nowak, były minister transportu został zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji, a także kierowania grupą przestępczą oraz praniem brudnych pieniędzy, przekazało tvp.info

Jak przekazuje dalej portal, Sławomir Nowak usłyszał zarzuty kierowania grupą od roku 2016 do 2019. Miał jednocześnie czerpać korzyści z korupcji. W efekcie takich działań miał otrzymać aż 1,3 mln złotych. 

Teraz na jaw wyszła zaskakująca informacja o jego żonie Monice N., która usłyszała zarzuty, co potwierdziła Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandra Skrzyniarz. 

– Usłyszała zarzut poświadczenia nieprawdy w dokumencie. Nie przyznała się i odmówiła złożenia wyjaśnień – poinformowała Skrzyniarz, jak podaje tvp.info. 

Kim jest Monika N.? 

Monika N., która kilka lat temu została okrzyknięta przez lokalne media „boginią w ciele dentystki” prowadzi gabinet dentystyczny w Gdańsku. 

Wcześniej była znana głównie z tego, że uparcie broniła swojego męża podczas tak zwanej afery zegarkowej. Właśnie wtedy zaistniała w mediach. Wówczas jej mąż, dokładnie w listopadzie 2013 roku zrezygnował ze stanowiska ministra transportu w rządzie Donalda Tuska. 

Finalnie okazało się, że w świadczeniu majątkowy nie podał informacji o tym, że posiada zegarek, którego równowartość miała wynosić od 10 do 12 tysięcy złotych. 

Sprawa została ostatecznie umorzona. Jednak żona Sławomira Nowaka do końca przekonywała, że owy zegarek był prezentem od niej i teściów. Właśnie wtedy media okrzyknęły ją „boginią w ciele dentystki”. 

Dziś pisaliśmy również o innej kobiecie, która zaistniała w mediach, jednak z nieco innych powodów niż pani Monika N. Chodzi o Urszulę Radwańską, która poddała się zabiegowi na całą twarz. Jak wygląda teraz? Więcej dowiecie się >tutaj<.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: tvp.info, fakt.pl, Gazeta Polska 

Poprzedni artykułRadwańska przeszła kolejny zabieg na całą twarz. Jak teraz wygląda? Najnowsze zdjęcia
Następny artykułNie żyje mąż Marii Koterbskiej. Syn wyjawił, co stało się z Janem Franklem
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.