Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kamery dotarły do posiadłości Sławomira Świerzyńskiego. Ciężko uwierzyć, że w Polsce ktoś może tak mieszkać
Oktawian Góral
Oktawian Góral 09.02.2021 15:30

Kamery dotarły do posiadłości Sławomira Świerzyńskiego. Ciężko uwierzyć, że w Polsce ktoś może tak mieszkać

Sławomir Świerzyński
fot. eastnews.plAGENCJA SE

Niesamowite, w jakich warunkach mieszka Sławomir Świerzyński. Lider zespołu Bayer Full opływa w luksusy. Jego posiadłość naprawdę robi wrażenie. Jest piękna.

Sławomir Świerzyński to wokalista, lider i założyciel discopolowego zespołu Bayer Full. Od chwili założenia zespołu – czyli od 1986 roku muzyk bawi szerokie kręgi publiczności swoimi utworami.

Do największych przebojów artysty zaliczyć należy kultowe już dziś Majteczki w kropeczki, czy Serduszka dwa. Wielu fanów zastanawia się, w jakich warunkach mieszka Świerzyński i gdzie czerpie wenę na swoje utwory.

Mieszkanie Świerzyńskiego

Okazuje się, że Sławomir Świerzyński na biedę narzekać nie musi. Podczas 35-letniej kariery zespołu Bayer Full sprzedano ponad 20 milionów płyt, a w czasach przed pandemicznych muzycy koncertowali nawet 200 razy w ciągu roku – podaje portal Plejada.

Dodatkowo wspomnieć trzeba o stadninie koni, którą prowadzi Sławomir Świerzyński. Okazuje się, że zwierzęta te, to całkiem dochodowy interes. Mimo tego artysta chętnie zgłosił się po grant do Ministerstwa Kultury.

Artysta publicznie wyrażał krytykę i oburzenie wobec osób, które negowały pomysł wypłacenia z ministerialnej kasy środków dla artystów, którzy przez COVID-19 nie mogą zarobkować na koncertach.

Urocza posiadłość

Sławomir Świerzyński niejako zaprosił wszystkich do swojego domu. A to wszystko za sprawą wywiadu, jakiego udzielił dla portalu Fakt 24. Artysta z dumą oprowadza dziennikarzy po swojej posiadłości.

Jak widzimy na nagraniu, Sławomir Świerzyński jest nieco melancholijny. W swoim gabinecie na ścianach ma rozwieszone liczne plakaty, a w pomieszczeniu zebrano wszystkie dotychczas wydane płyty i kasety.

Oglądając dalej materiał o liderze zespołu Bayer Full, dowiadujemy się nieco więcej o działalności jego zespołu. Wokalista nadmienił, że w owym gabinecie odbywają się zebrania zespołu i próby jeżeli jest zimno.

Jest to chyba jedno z najważniejszych pomieszczeń muzyka. W czasie wywiadu opowiadał, że właśnie tam pracuje, wysyła e-maile. Trzeba przyznać, że jego posiadłość robi spektakularne wrażenie. Niejeden z nas pozazdrościłby mu tych luksusów.

Ostatnio pisaliśmy również o zarobkach Sławomira Świerzyńskiego, jeżeli jesteście ciekawi, jakie sumy wpływają na jego konto, zapraszamy >tutaj<.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: