Sławomir Świerzyński to Polak, który bez wątpienia jest patriotą oraz wzorowym katolikiem. W ostatnim czasie do mediów wyciekła informacja, że wkrótce na fanów muzyka czeka niezwykła niespodzianka, która porusza serca.

Sławomir Świerzyński nagrał piosenkę o Ukrainie

Artysta zdradził, że wraz ze swoim zespołem „Bayer Full” niedawno nagrał utwór o Ukrainie, premierę będzie miał już wkrótce, ponieważ w okresie świątecznym. Udało się dowiedzieć, jak ważne to będzie wydarzenie. Niezwykle poruszające, jak wrażliwy na cierpienie innych jest Sławomir Świerzyński.

To utwór o tym jak ważna jest wzajemna pomoc – przekazał.

Wokalista modli się nie tylko w sprawie swoich prywatnych trosk, ale w ostatnim, szczególnie ciężkim czasie, także za Ojczyznę i pokój na świecie.

Modlitwa jest najważniejsza. Szczególnie do Maki Bożej, z której pośrednictwem możemy wyprosić wszystko. Czasem zwracam się też do patronów św. Andrzeja Boboli, Jana Pawła II czy św. Wojciecha. Osobiście, a szczególnie w ostatnim czasie modlę się trzy razy dziennie. Modlę się o pokój dla całej tysiącletniej Rzeczypospolitej, tych wszystkich ziem, które kiedyś do niej należały, czyli także Białoruś i Ukraina – przekazał Super Expressowi.

Muzyk przyznaje, że można modlić się wszędzie, a obecność w kościele w tym celu wcale nie jest konieczne. Sam jednak stara się uczestniczyć we mszy świętej w każdą niedzielę i święta. Wyznaje, że modlitwa jest jego rozmową z Bogiem, a najważniejsza jest szczerość i czyste intencje.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok