Jeszcze niedawno media rozpisywały się na temat małego oszustwa Sławomira. Artysta twierdził, że jeździ Golfem 3, jednak pojawił się dowód na to, że to zwykłe kłamstwo. Teraz Sławomir tłumaczy się z samochodu. Czym naprawdę jeździ?

Sławomir Zapała jest jedną z największych gwiazd disco polo. Na sylwestrowym koncercie w Zakopanem swoim występem przyćmił nawet Zenka Martyniuka.

Muzyk lubi podkreślać, że mimo dużych zarobków i zawrotnej kariery, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Dowodem na to miało być zdjęcie jego samochodu. Piosenkarz pozuje ze swoją żoną na tle… Golfa 3. Fani gwiazdy byli pozytywnie zaskoczeni wyborem auta i docenili skromność artysty.

ZOBACZ TEŻ: Coca-Cola wprowadza swój pierwszy ALKOHOL!

Później Fakt.pl ujawnił szokujące fakty, które miały być dowodem na oszustwo muzyka.

– Sławomirze, zawiodłeś nas. Nawet nie wiesz jak bardzo – rozpoczyna ponuro tabloid. Okazuje się, że nas wkręcałeś, ty kłamczuszku jeden! Wierzyliśmy, kiedy mówiłeś, że 20-letni volkswagen golf trójka to twój ukochany samochód. Kibicowaliśmy ci, gdy wbrew zdrowemu rozsądkowi twierdziłeś, że będziesz imponował nim kobietom. Wyobraź sobie, jak musieliśmy być rozczarowani, kiedy dowiedzieliśmy się, że tak naprawdę jeździsz wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych luksusowym audi Q7, którego ostatnio tankowałeś pod osłoną nocy na stacji w Krakowie…. Oj, nieładnie! – czytamy na fakt.pl

Sławomir tłumaczy się z samochodu

Teraz Sławomir wyjaśnia nieporozumienie. Okazuje się, że audi należy do jego żony, a Sławomir czasem je pożycza.

Mamy dwa samochody. Magdalena jeździ z synkiem i to jest jej samochód. Czasami daje mi pojeździć. Robimy rocznie ponad 80 tysięcy kilometrów, także wszystkiego nie jesteśmy w stanie przejechać w Golfie. Musimy o niego dbać, ale póki co celebryta w garażu jest jeden – tłumaczy Sławomir w rozmowie z przeambitni.pl

ZOBACZ TEŻ: Jako jedyna Polka została uhonorowana własną lalką Barbie