Ty mała znów zarosłaś to nowa piosenka Sławomira, który z pewnością jest jednym z kolorowych ptaków polskiego show-biznesu. Piosenkarz na szczyty list przebojów poszybował za sprawą wydanego w 2017 roku hitu – „Miłość w Zakopanem”. Teraz artysta wydał kolejny utwór wraz z teledyskiem, który swoją premierę miał wczoraj.

Muzyk ma świetny kontakt ze swoimi fanami, organizuje wspólne spotkania i może liczyć na ogromne wsparcie z ich strony. Dał się im poznać jako swojski chłopak, jeżdżący Golfem, który próbował zrobić karierę w Ameryce. Właśnie wczoraj poinformował ich o nowej piosence i zachęcił do wspólnego świętowania.

„Ty mała znów zarosłaś”

Wczoraj (19 marca) o godzinie 20.00 na YouTube swoją premierę miała najnowsza piosenka Sławomira, o dwuznacznym tytule „Ty mała znów zarosłaś”. Nie jest zaskoczeniem, że tak jak wszystkie hity artysty, piosenka ma bardzo prosty rytm, który od razu wpada w ucho. Na teledysku oprócz Sławomira i jego żony – Magdaleny, gościnnie wystąpili przyjaciele pary.

Choć tytuł piosenki nie jest oczywisty i może sugerować naszej wyobraźni różne rzeczy, to utwór odnosi się do odrastającej… trawy. Sławomir śpiewa również o wiośnie i budzącej się do życia przyrodzie.

Wstawcie szampana do lodówki i wieczorem razem świętujemy – napisał muzyk.

Piosenkarz chyba naprawdę będzie miał co świętować, ponieważ w zaledwie 15 minut od publikacji, piosenka miała 15 tysięcy odsłon!

Przyznam szczerze, że mam wprawę i przeczochram ci murawę – śpiewa Sławomir.

Już wiemy czemu jego żona Magdalena, jest taka zadowolona w teledysku Sławomira.

ZOBACZ TELEDYSK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jabłczyńska się żali: „Jestem dyskryminowana za DZIECIĘCĄ twarz”
  2. Horoskop na 19.03-25.03. Jakie samopoczucie, co z karierą i jaki seks?
  3. Z mężem Gessler jest bardzo źle. Zabarykadował się w domu, nie wpuszcza nawet dzieci

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl