Podczas ostatniej trasy koncertowej Sławomir Zapała zatrzymał się hotelu. Okazało się, że w pokoju czekała na niego niezwykła niespodzianka. Obsługa stanęła na wysokości zadania i przyjęła wyjątkowego gościa w niepowtarzalnym stylu.

Sławomir Zapała to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Wiele osób nie wyobraża sobie potańcówki bez takich przebojów, jak „Megiera”, „Aneta”, czy „Miłość z Zakopanem”. Ten ostatni zapewnił pierwszemu albumowi gwiazdora czterokrotny certyfikat diamentowej płyty.

Sławomir, wraz z żoną Kajrą podarowali rodakom wiele uśmiechu i zabawy, a z początku niewinny projekt rozrósł się do niewyobrażalnych granic. Gwiazdor jest stałym bywalcem największych imprez i programów rozrywkowych w Polsce. Jego finałowy występ w „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie wcielił się w legendarnego Freddiego Mercurego został doceniony przez samego Brayana Maya z zespołu Queen.

Sławomir Zapała został zaskoczony przez obsługę hotelu. Opublikował zdjęcia

Można więc powiedzieć, że Sławomir to nie tylko pierwszy wodzirej Rzeczypospolitej. Obdarzony wybuchową mieszanką scenicznej osobowości, wielkiego dystansu i niewątpliwego talentu, zapewne jeszcze nie raz zaskoczy swoich fanów.

Tymczasem jednak gwiazdor sam został zaskoczony — przez obsługę jednego z gdyńskich hoteli, w którym zatrzymał się przy okazji koncertu na Dzień Kobiet. Sławomir Zapała i Kajra weszli do pokoju, gdzie zastał ich niespodziewany widok.

Po całym łóżku rozrzucono „pięćsetki” a na lustrze widniał sympatyczny, powitalny napis, z hashtagiem nawiązującym do słynnej odpowiedzi muzyka: „Działam tak, że czuć piniądz”.

Gwiazdor pochwalił się na Instagramie niezwykłym znaleziskiem i podziękował całej hotelowej ekipie za wyobraźnię i kreatywność, a przede wszystkim za sam pomysł, by przyjąć go w tak nietuzinkowy sposób.

Duch Rock Polo nie ginie. […] Będę dla Was pięknie śpiewał – obiecał pod zdjęciem.

A jak wy powitalibyście Sławomira?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?
  2. Łukasz Nowicki spojrzał prosto w kamerę i zwrócił się do żony. Poruszenie w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Życzenia będą napływały z całego kraju, Sławomir i Kajra mają powód do radości. Wielkie święto w domu

Źródło: disco-polo.info/

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl