Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir zarabia miliony, a jakie ma auto? Będziecie zaskoczeni
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 28.02.2018 13:27

Sławomir zarabia miliony, a jakie ma auto? Będziecie zaskoczeni

Sławomir
instagram.com

Sławomir króluje na listach przebojów, a jego koncerty przyciągają tłumy fanów. Bez wątpienia nie musi on narzekać na zarobki, jednak nadal pozostaje skromnym człowiekiem. Dowodem na to może być samochód, którym jeździ. 

Disco polo w Polsce jest bardzo popularne. Mamy czołowych artystów, których hity lecą na każdym porządnym weselu. Nie ma się co dziwić, w końcu muzyka jest prosta a tekst wpada w ucho. Sławomir podbija polskie listy przebojów, a jego piosenkę „Miłość w Zakopanem” nuci cała Polska.

Sławomir – zarobki

Jego piosenka „Miłość w Zakopanem” stała się niekwestionowanym hitem sylwestrowej nocy w TVP 1. Tuż obok Luisa FonsiegoMaryli Rodowicz oraz Zenka Martyniuka był główną gwiazdą sylwestrowej nocy. Jesteście ciekawi, ile za jeden występ dostał Sławomir? Jak donosi Gazeta Wyborcza, za jedno wykonanie miał on dostać ponad 125 tys. złotych! Jeżeli dodamy do tego także zyski z teledysku na YouTube oraz koncertów, może zebrać się z tego naprawdę pokaźna suma!

ZOBACZ TEŻ: Sławomir POBIŁ Zenka Martyniuka. Mamy komentarz żony

Samochód Sławomira

Mimo zawrotnej kariery w telewizji, internecie, a także niezwykle wysokich zarobków, artyście nie uderza woda sodowa do głowy. Nadal pozostaje skromnym człowiekiem, na co dowodem może być jego samochód.

Wydawać by się mogło, że bogaty przecież Sławomir, jeździć będzie najnowszymi modelami samochód luksusowych marek samochód. Nic bardziej mylnego! Piosenkarz wybrał stary, czerwony… Golf 3. Cena takiego samochodu to zaledwie kilka tysięcy złotych.

Bez wątpienia dzięki takim decyzjom, artysta jest autentyczny i bardziej lubiany przez publikę!

źródło: plotek.pl