Słodkie kotki, dlaczego aż tak lubimy je oglądać? Kociaki całkowicie zawładnęły internetem. Skąd bierze się nasza fascynacja tymi malutkimi, słodkimi istotkami? W tym artykule oprócz wyjaśnienia naszej małej obsesji pokażemy wam 10 zdjęć koteczków, które całkowicie podbiły świat. 

Słodkie kotki są absolutnie cudowne, nic dziwnego, że aż tak lubimy je oglądać. W tym artykule na pewno znajdziecie wiele słodyczy. W końcu kto z nas nie chciałby pomiziać i pogłaskać takiego niesamowitego maluszka?

Słodkie kotki – dlaczego tak je lubimy? 

Dla wielu osób mruczek jest ulubionym zwierzęciem. Puszysty, dostojny, niezależny z trudnym charakterem. Nasza fascynacja nie ogranicza się wyłącznie do słodkich kotków dachowców, ale także do dużych, dorosłych kotów. Im zabawniejsze czy słodsze zdjęcie, tym lepiej.

słodkie kotki
instagram.com/saqqal.pg

Choć oglądając w internecie słodkie kotki, może nam się wydawać, że nie spędzamy czasu w pożyteczny sposób, wcale tak nie jest. Te cudowne istotki poprawiają nasze samopoczucie, napawają nas entuzjazmem, radością i rozczulają niekiedy, aż do łez.

Słodkie małe kotki

słodkie kotki
instagram.com/bottlebabyfosters

Słodkie, malutkie kocięta to najsłodsza rzecz na świecie. Rozczulają nawet największych twardzieli i tych, którzy nigdy nie chcieli mieć zwierząt. Kotki wywołują w nas potrzebę opiekuńczości i sprawiają, że nie możemy przestać ich głaskać. Instagram jest pełen zdjęć malutkich, uroczych kociąt. Najbardziej urocze są te, które dopiero uczą się chodzić i poznają otaczający je wielki świat.

słodkie kotki
instagram.com/bottlebabyfosters

Uroczym maluchem chętnie zajmie się każdy. Najwięksi miłośnicy tych zwierząt spędzają z nimi całe dnie, otulają kocykami i obserwują każdy ruch tych malutkich łapek. Maleństwa, które zasnęły na kolanach, potrafią unieruchomić właściciela na wiele godzin!

słodkie kotki
instagram.com/bottlebabyfosters

W sieci bez problemu można znaleźć wiele oryginalnych i pięknych kotów. Te błękitne oczy rozczulą każdego. Tego niezwykłego koteczka pokochali internauci! Kto nie chciałby go przytulić?

Słodkie kotki tapety

słodkie kotki
instagram.com/kira.and.coco

Kto nie chciałby widzieć tych wielkich oczu po przebudzeniu? Ten kociak na tapecie uprzyjemni każdy poranek i z pewnością zadziała lepiej niż pyszna kawa. Jego uroczy nosek powinien znaleźć się na telefonie każdego, kto przepada za puchatymi słodkościami.

słodkie kotki
instagram.com/instacats.official

Nala to kotka, która ma szerokie grono fanów! Internauci pokochali jej mądre oczy, puszyste futerko i słodki pyszczek. Relaks w takim towarzystwie to nasze marzenie!

słodkie kotki
instagram.com/kira.and.coco

Rozczulający kotek wylegujący się na podłodze to idealna tapeta dla każdego miłośnika tych zwierząt. Popołudniowy odpoczynek w takim towarzystwie to istna bajka! Kto się pisze?

Słodkie kotki rysunki

słodkie kotki
instagram.com/martith.art

Artystyczny dusze uwielbiają koty, z którymi mają wiele wspólnego. Nic dziwnego, że te futrzaki często pojawiają się rysunkach. Utalentowani miłośnicy kociaków tworzą prawdziwe arcydzieła, które pokazują ich piękno i przy okazji zachęcają do adopcji tych dostojnych stworzeń.

słodkie kotki
instagram.com/yanetskaya_art

Ten słodziak narysowany ołówkiem i kilkoma kosmetykami sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Takiego talentu pozazdrości wielu miłośników kotów. Chcielibyśmy zobaczyć maleństwo, które zainspirowało malarkę do stworzenia tego uroczego dzieła!

słodkie kotki
instagram.com/shidlikart

Puszysty i rozkoszny kot, który był modelem, spisał się na medal! W sieci krąży wiele rysunków kotów, ale urok tego jegomościa świetnie został oddany na papierze! Myślicie, że byłby zadowolony z umiejętności malarza? Wygląda na wybitnego znawcę kociej sztuki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Mieszkańcy wioski podpalili słonia i słoniątko. Zdjęcia poruszyły cały świat
  3. Mężczyzna śpiewa swojemu dorosłemu psu kołysankę. Olbrzym zasypia mu na rękach
  4. Pies dostał do zabawy masę piłeczek. Wpadł na uroczy pomysł, co z nimi zrobić
  5. Przeraził się, gdy ze szczeniaka wyrosło niesamowite zwierzę. Psu zrobiono badania DNA, wyniki zdumiewają
  6. Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu
Poprzedni artykułJak się ubrać ładnie do szkoły? Postaw na oryginalne akcesoria
Następny artykułKlaudia Kulawik jako 11-latka zachwyciła w „Mam Talent”. Dziś to piękna i niezwykła kobieta
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.