Ślub Borysa Szyca był długo wyczekiwanym wydarzeniem. Wiedzieliśmy już, że aktor się zaręczył, jednak o tym, że wraz z partnerką powiedzieli sobie sakramentalne ‚tak’, celebryta poinformował nas dopiero w sylwestrową noc. Umieścił tę informację pod swoim postem na Instagramie, w ten sposób poniekąd podsumowując miniony rok.

Zawarcie małżeństwa przez Borysa Szyca miało najprawdopodobniej miejsce dużo wcześniej, jednak dopiero w sylwestra aktor postanowił powiedzieć się tą wspaniałą informacją. Że jego ślub nie odbył się niedawno, sądzimy po tym, że po jego żonie nie widać jeszcze na ślubnych zdjęciach ciążowych krągłości. 

Borys Szyb wziąć ślub

Po tym, jak aktor oświadczył się w Nowy Rok 2019 roku, z napięciem oczekiwaliśmy na to, kiedy nastąpi jego ślub. Mężczyzna jednak trzymał nas w niepewności, długo nie dzieląc się informacją o nim. W końcu poinformował o swoim szczęśliwym ożenku z sylwestrową noc. Cieszymy się razem z nim!

To jednak nie jedyna dobra informacja w życiu Borysa Szyca. Jego wybranka Justyna Nagłowska jest w ciąży. — Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany… – napisał aktor na swoim Instagramie. 

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska to dziennikarka, reżyserka i blogerka. Na co dzień prowadzi bloga lifestylowego, na którym dokumentuje swoje życie. Kobieta jest rok młodsza od swojego partnera, w tym roku świętowała 29 urodziny. 

Para zaręczyła się na początku tego roku, kiedy to Borys Szyc się oświadczył. Kobieta tak opisała ten moment: — Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
instagram.com/borys.szyc

Młodej parze życzymy szczęścia. 

ślub
instagram.com/borys.szyc

Oby im się wiodło.

ślub
instagram.com/borys.szyc

Wyglądali pięknie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Gwiazda ”M jak miłość” odchodzi z serialu. Scenarzyści uśmiercą jej postać
  4. Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki po wypadku. Spojrzała w lustro i zaczęła płakać
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa
  6. Nie żyje gwiazdor „M jak miłość”, „Klanu”, „Ekstradycji” i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

źródła: plotek.pl, viva.pl

Poprzedni artykułSandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
Następny artykułKierowca uratował kota przed śmiercią. Stali się nierozłączni, zwierzak zamieszkał w tirze
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego