Ślub, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć, bez wątpienia przejdzie do historii. Kiedy zdjęcia z ceremonii pojawiły się w sieci, Internauci nie mogli uwierzyć, w to, co właśnie zobaczyli. Negatywnym i szyderczym komentarzom nie było końca. Tym razem powodem był niecodzienny strój Panny młodej.

Organizacja zaślubin oraz wesela to nie lada wyzwanie dla przyszłej Pary młodej. Kiedy termin jest już ustalony, zakochani mogą przejść do organizacji, która jest naprawdę czasochłonna i absorbująca. Ten dzień powinien wyglądać przede wszystkim tak, jak wymarzyli sobie państwo młodzi. Bez względu czy gościom weselnym przypadnie to do gustu, czy też nie.

Ślub został okrzyknięty mianem prawdziwego hitu 

O ceremonii zaślubin, o której pragniemy wam dziś opowiedzieć w sieci było naprawdę głośno. Miał on miejsce w Kanadzie, a Internauci jednogłośnie stwierdzili, że czegoś podobnego nie widzieli jeszcze nigdy.

Ślub
thesun.co.uk

Tym razem o dziwo nie chodziło o suknię ślubną kobiety. 

Panna młoda przez swój niecodzienny ubiór padła ofiarą prześmiewczych komentarzy, które ciągnęły się w nieskończoność. Para Młodych zauważona została na jednej z ulic, kiedy to najprawdopodobniej zmierzali w stronę parafii. Na pierwszy rzut oka wyglądali jak najbardziej normalnie. Panna młoda miała na sobie białą suknię, a jej ukochany odświętny garnitur. Uwagę nieznajomej przykuł jeden drobny element, który udało jej się uchwycić na zdjęciu.

Jej ubiór został zmieszany z błotem

Pewnie wam też wyda się to zabawne, ale przyszła Panna młoda miała na swoich nogach… niebieskie klapki popularnej marki Crocs.

Jak widać, oprócz tego, że wygodne i lekkie, są też… wielozadaniowe! Internauci zdecydowanie nie podzielali jej entuzjazmu, a stylizacja ślubna kobiety została wyśmiana.

-Co za wstyd. Nigdy nie założyłabym czegoś takiego na swój własny ślub- napisała jedna z kobiet.

-Współczuję jej przyszłemu mężowi. Jak on musiał się poczuć, gdy ją zobaczył- dodała kolejna z Internautek.

-Nie widzę, żeby trzymała szpilki w ręce, wstyd i tyle- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Ślub
thesun.co.uk

Kobieta do sukni ślubnej włożyła niebieskie Crocsy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  2. Piotr Kraśko właśnie opublikował selfie ze swoją byłą. Komentarz jego żony to mistrzostwo
  3. Lekarz, który zawrócił w głowie kobietom na całym świecie. Aż chce się chorować
  4. „Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To życiowy nieudacznik, tak jak jego ojciec”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułBogaty senator twierdzi, że Tomasz Karolak jest mu winny aż 110 tysięcy złotych. Znamy szczegóły sprawy
Następny artykułZnana aktorka pokazała się z 20 lat młodszym partnerem. 53-latka przez wiele lat związana była ze znanym reżyserem
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.