Poznajecie parę na zdjęciu? To uwielbiani przez Polaków aktorzy Katarzyna i Cezar Żak. Widzowie nie raz widzieli ich w hitowych serialach, a w Miodowych latach grali nawet małżeństwo. Niedawno pochwalili się zdjęciem sprzed 35. lat, tyle właśnie minęło od czasu ich ślubu.

Katarzyna i Cezary poznali się 37 lat temu na obozie jeździeckim. Ponieważ pochodzili z dość konserwatywnych rodzin, szybko chcieli się usamodzielnić. Wyjechali pracować do rodziny Katarzyny we Francji, aby zarobić na piękny ślub i wesele. Uroczystość odbyła się 24 sierpnia 1985 roku. 

Katarzyna i Cezary Żak obchodzą 35. rocznicę ślubu

Para obchodziła rocznicę w sierpniu. Wtedy Katarzyna Żak tak wspominała wspaniały dzień w swoim życiu:

– 35 lat temu, 24 sierpnia o godz. 17:00 wyruszyliśmy razem w podróż… i płyniemy razem, czasem z prądem, czasem pod wiatr dziękując losowi za każdy dzień naszego wspólnego życia!

Z kolei Cezary Żak na swoim profilu na Facebooku opublikował urocze zdjęcie z dnia ślubu, które również zadedykował żonie:

– Dziś nasza koralowa rocznica. Kłaniam się mojej żonie, najniżej jak potrafię, wciąż pełen miłości, podziwu i szacunku dla Niej – pisał wówczas aktor. 

Jak to jest łączyć życie prywatne z zawodowym?

Studiowali razem w szkole teatralnej, później pracowali i pracują w zawodzie do dziś, dodatkowo nie raz byli obsadzani w słynnych serialach takich jak m.in.: Ranczo czy Miodowe lata, w których wcielalali się w małżeństwo.

Czy da się w tak wspólnym życiu wciąż się sobą cieszyć? I przede wszystkim umieć oddzielić życie prywatne od zawodowego?

W rozmowie z Galą małżeństwo przyznało, że miewali różne momenty. Łączy ich zawód, a to wcale nie jest takie łatwe dla pary. Zawsze jednak, jak twierdzili w wywiadzie, starali się w swoim domu nie rozmawiać o pracy:

 Swój zawód zostawiamy za furtką. Bardzo rzadko rozmawiamy w domu o aktorstwie. No, czasem plotkujemy o koleżankach i kolegach… – przyznali w wywiadzie.

Nie zawsze było tak świetnie i bezkonfliktowo. Też nasz zawód prowokuje do emocjonalnych huśtawek. Wiele razem przeszliśmy. Kilka razy mocno starliśmy się. Było wszystko, nawet pakowanie walizek. Ale kryzysy nas wzmacniały – zapewniali.

Zobacz zdjęcie:

ślub
fpot. facebook.pl/cezary żak

Aktorzy są małżeństwem od 35 lat.

cezary żak
instagram.com/katarzynazak.official/

To jedna z najbardziej znanych par w Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułZapłakana Anna Mucha na nagraniu przekazała wiadomość z ostatniej chwili. ,,Ktoś mnie odnalazł”
Następny artykułPilne ostrzeżenie dla rodziców. Zimą dzieci robią rzecz, która może mieć fatalne skutki dla zdrowia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl