Ślub młodej pary okazał się mieć tragiczny finał. Niestety, pan młody zmarł dwa dni po swoim, wyjątkowym dniu, a u większości gości, którzy brali udział w ceremonii, stwierdzono zakażenie koronawirusem. Przez jeden błąd i próbę zatajenia faktów, teraz 95 osób z Bihar w Indiach zmaga się z infekcją. 

30-latek z Indii, mimo symptomów choroby, nie został odizolowany od otoczenia. Jak podaje dziennik The Times of India, pan młody, który wrócił z Gurgaonu do rodzinnej wioski specjalnie na swój ślub, już wcześniej miał objawy zakażenia koronawirusem. Niestety, dwa dni po ceremonii zmarł – co skrupulatnie próbowała ukryć jego rodzina.

Feralny ślub

Jak podają lokalne media, mężczyzna, który miał wziąć ślub, 8 czerwca wrócił do rodzinnej wioski i już na drugi dzień zaczął przejawiać niepokojące symptomy. Niestety, zamiast do lekarza, rodzina wysłała go do znachora

Przed dniem procesji weselnej zemdlał i miał zimne dreszcze – powiedział anonimowo w rozmowie z The Times of India mieszkaniec wioski.

Jak się okazało, pod presją bliskich 30-latek nie przełożył ceremonii. Zaplanowany ślub odbył się 15 czerwca, niestety, 17 pan młody już nie żył. O całej sytuacji, władze dowiedziały się dopiero tydzień później. 

  1. Radosław Majdan pokazał zdjęcie Małgorzaty. Jeden szczegół zbulwersował fanów, złapali się za głowy
  2. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  3. Dawid Narożny potwierdził radosną nowinę. ”W listopadzie będziemy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.”

Nie żyje pan młody, goście zarażeni koronawirusem

Jak się okazało, młody mężczyzna zmarł w drodze do szpitala, jednak zanim sprawa wyszła na jaw, rodzina zmarłego w tradycyjnej ceremonii pogrzebowej spaliła jego zwłoki. Tydzień później władze otrzymały anonimowy telefon o ślubie, chorobie i nagłej śmierci pana młodego. Do wioski został wydelegowany specjalny zespół, w celu zbadania jej mieszkańców. U wdowy wynik testu okazał się negatywny.

Najpierw specjaliści pobrali próbki od rodziny i sąsiadów, wśród których stwierdzono 15 przypadków koronawirusa. Następnie przebadano osoby mające kontakt z rodziną oraz weselników. Niestety, wyniki testów potwierdziły zakażenie u kolejnych 80 mieszkańców z wioski, w której dotychczas zbadano 300 osób. Niestety, podobna sytuacja miała miejsce w Polsce, gdzie po hucznym weselu, ponad 200 osób trafiło na kwarantannę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ślub
Fot. Pexels, Pixabay

Niestety, ślub, który miał być najszczęśliwszym dniem ich życia, doprowadził do niewyobrażalnej tragedii. Nie żyje pan młody, a niemal 100 osób, które brały udział w ceremonii, są zakażone koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  2. Są ofiary i ranni, w stolicy zawyły syreny. Za granicą doszło do tragedii
  3. Wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody. Nagranie wywołuje skrajne emocje, ludzie są wściekli
  4. Dramatyczne sceny w zachodniej Polsce. Mężczyzna pobił kobietę i porwał malutkie dziecko
  5. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

źrodło: fakt.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.