Ślub odbył się, kiedy kobieta była w ciąży z pierwszym dzieckiem. Świeżo upieczone małżeństwo nie mogło jednak długo cieszyć się szczęściem i sielanką. Podczas ich podróży poślubnej zdarzyło się coś niespodziewanego: mężczyzna nie poznał swojej żony! Patrząc wiele miesięcy później na ślubną fotografię, kobieta zrozumiała, że przeoczyła coś bardzo istotnego.

Emma Cotillard i jej mąż, Justin pojechali w podróż poślubną. Podczas wyjazdu miało miejsce bardzo dziwne wydarzenie, które całkowicie zszokowało kobietę. Mężczyzna nagle obudził się rano i nie poznawał ukochanej. To, co stało się później, jest niewyobrażalne.

Straszna diagnoza

Przerażona zachowaniem męża kobieta wymogła na nim wizytę u lekarza. Postawiona diagnoza była straszna. Okazało się, że mężczyzna ma bardzo złośliwego guza w mózgu, który spowodował jego zanik pamięci. Niestety, lekarze powiedzieli, że nie ma leku, który mógłby pomóc mężczyźnie. Zostało mu niewiele życia. Para wzięła ślub, a niedługo potem dowiedziała się, że mężczyzna umiera. Stres, jaki wywołała wiadomość o chorobie męża, przyczynił się do przedwczesnych narodzin córeczki nowożeńców Emmy i Justina.

Najpierw ślub, potem pogrzeb

Guz w mózgu mężczyzny rozwijał się bardzo szybko. Nie minęło wiele czasu, odkąd para wzięła ślub, a Emma musiała zacząć myśleć o pogrzebie. Ostatnie chwile swojego życia mężczyzna spędził wraz z żoną i córeczką, która niestety bardzo szybko straciła swojego tatę.

Po śmierci męża kobieta sentymentalnie przeglądając ślubne zdjęcia, kobieta zobaczyła coś niepokojącego. Odkryła na zdjęciu coś, czego wcześniej nie dostrzegało żadne z małżonków. Ślub pary odbył się przed diagnozą, jednak nowotwór, który pokrzyżował parze plany na wspólne, szczęśliwe życie zaczął rozwijać się już dużo wcześniej. Kobieta, patrząc na zdjęcie, odkryła, że mogli wcześniej zauważyć, że coś jest nie w porządku. Jedna strona twarzy mężczyzny była opadnięta, co młoda wdowa spostrzegła, oglądając zdjęcie.

Mężczyzna zmarł, kiedy córeczka pary miała 7. miesięcy, na szczęście udało mu się spędzić z nią, chociaż tych kilka chwil przed swoją śmiercią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
photo from: dailymail.co.uk

Kobieta zobaczyła, że twarz mężczyzny jest lekko opadnięta po jednej stronie.

ślub
photo from: dailymail.co.uk

Mężczyźnie udało się spędzić ostatnie miesiące swojego życia wraz z malutką córeczką.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Namówiła chłopaka do samobójstwa. Teraz może trafić do więzienia
  3. Wyjątkowa animacja, która wzrusza do łez. Powinna ją zobaczyć każda matka
  4. Poroniła 18 razy, od 16 lat starała się o dziecko. W końcu, w wieku 48 lat urodziła zdrowego synka
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Źródło: dailymail.co.uk

Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.