Ślub z lalką? Chce go człowiek, który zawsze czymś zaskoczy. Podziwiany i popularny na całym świecie kulturysta ma w planach poślubić lalkę dla dorosłych. Jednak to nie wszystko. On sam odkrył w sobie pierwiastek kobiecy! Jurij Tołoczko pochodzący z Kazachstanu podzielił się na swoim Instagramie zaskakującym i nietypowym zdjęciem. Rosły mężczyzna pozuje na fotografii w… totalnie kobiecej odsłonie – pełnym makijażu i sukience, pokazując jednocześnie potężną i umięśnioną nogę.

Jurij Tołoczko to popularna osobowość w świecie kulturystyki. Ma on dosyć specyficzne podejście do życia. Bardzo długo szukał tej jedynej, jednak żadna nie spełniała jego wymogów. Maniak seksualny, jak sam o sobie mówi, w 2019 roku wszedł w związek z… lalką. Margo, bo tak ma na imię, jest szczęśliwa ze swoim silnym facetem, który zresztą myśli już o czymś poważnym.

Ślub z lalką?

Sportowiec poinformował ostatnio, że ma w planach poślubić ukochaną, by już nic nie stanęło na przeszkodzie do szczęścia zakochanych.

Przez swoje kontrowersyjne życie u boku lalki, Jurij jest naprawdę popularny. Zaczął nawet występować w telewizyjnych programach. Związek i planowane małżeństwo z lalką to jednak nie wszystko. Ten mięśniak uwielbia także inne zabawy. Zaliczają się do nich… przebieranki. Facet ochoczo podzielił się z tą wieścią ze swoimi fanami za pośrednictwem Internetu.

  1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła. Tragedia zaraz po ślubie
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Ich dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego

Fani są w szoku

Jurij Tołoczko pokazał w Internecie zdjęcie, na którym prezentuje się w skórzanych butach na obcasie i damskiej, koronkowej sukience. Na jego szyi znajduje się specyficzny naszyjnik. Głowę z kolei przyozdobił kolorową chustą, która skutecznie przykryła jego łysinę. Charakteru nadaje mu także pełny makijaż. Przy okazji zaprezentował swoje męskie i muskularne nogi.

Trzeba przyznać, że ten facet potrafi wzbudzać kontrowersje. Po jego niestandardowym zachowaniu można spodziewać się wszystkiego. Pojawia się tylko pytanie – co będzie dalej i czym jeszcze zaskoczy swoich fanów? Póki co czekamy na ślub – na pewno nie przejdzie on bez echa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facet
instagram.com/yurii_tolochko

Sportowiec ze swoją partnerką – lalką.

facet
instagram.com/yurii_tolochko

Para wygląda na zakochanych?

FACET
instagram.com/yurii_tolochko

Mężczyzna planuje ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  2. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  3. Polacy muszą być przygotowani. Nowe kontrole, mogą kosztować nawet 30 tysięcy złotych kary
  4. Policjant z Wielkopolski śmiertelnie się postrzelił. Fakty są porażające, miał tylko 33 lata
  5. Przed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

Źródło: sport.se.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.