Pan młody myślał, że będzie miał ślub jak z marzeń. Trema jednak zrobiła swoje, a on powiedział coś, co wywołało salwy śmiechu. Duchowny stojący przy parze nie wiedział, co robić. Nagranie ze mszy stało się hitem internetu. 

Powiedzmy sobie jednak szczerze, kto w takiej sytuacji nie zachowałby się podobnie? 

To był niezapomniany ślub. Pan młody został hitem internetu

Ślub jest jednym z wydarzeń, które w pewien sposób decyduje o całym życiu. Nic dziwnego, że wiele młodych par, zestresowanych nie wspólnym życiem, ale ceremonią i weselem, wpakowuje się w istne kłopoty.

Ileż to razy słyszeliśmy historie o zapomnianych obrączkach lub przytkaniu podczas przysięgi? Takich były tysiące. Jednak to, co zdarzyło się akurat na tym z pewnością przejdzie do historii. 

Film z udziałem akurat tego pana młodego rozśmieszył nie tylko osoby z jego otoczenia, ale również internautów w całej Polsce. Nieszczęśnik świetnie wybrnął ze swojej pomyłki. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jego słowa rozweseliły cały kościół. Ksiądz nie wiedział, co robić

Sytuacja wyglądała tak – pięknie przystrojony kościół, dwoje przy ołtarzu i ksiądz. Młodzi składali sobie przysięgę. 

Pan młody wyciągnął obrączkę, założył ją na palec ukochanej i pocałował nowo nabytą przez jego partnerkę biżuterię. Potem wydarzyło się jednak coś niespodziewanego. 

Panna młoda wyciągnęła ku niemu dłoń, którą miał on trzymać do przysięgi. Ten kompletnie się tego nie spodziewał. Ujął dłoń i… pocałował ją, czując, że nie wie, co ma zrobić. 

Pojawiły się pierwsze pomruki śmiechu, ale goście nie wytrzymali dopiero w momencie, w którym zdekoncentrowany i zestresowany pan młody postanowił się odezwać. 

– Aha… No co, pierwszy ślub… – skwitował. 

Ksiądz nie wiedział, co ma ze sobą począć, a we wszystkich ławkach dało się słyszeć śmiech gości. Nagranie ze ślubu trafiło na Youtube i dzięki temu my również możemy się nim cieszyć. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [webniusy.pl]

Poprzedni artykułEwa Demarczyk była osobą, która unikała kontaktu z mediami. Jej partner wyjawił powód
Następny artykułIMGW wydało ostrzeżenia dla 4 województw. Możliwe niebezpieczne warunki pogodowe