Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Kiedy u naszego boku znajdzie się ten szczęśliwy wybranek, każda z nas marzy, by razem z nim stanąć na wspólnym kobiercu, a przynajmniej takie marzenie miała właśnie Marta. Niestety, sytuacja w kraju sprawiła, że kobieta nie może zorganizować hucznej imprezy, która śniła jej się od nastoletnich lat.

Sfrustrowana zaistniałą sytuacja Marta, postanowiła dać upust swoim emocjom na jednej z facebookowych grup. –Jestem wściekła. Mój ślub nie może się odbyć, ale impreza w klubie już tak. Skandaliczne i chore – napisała. Kobieta chciała znaleźć jakieś rozwiązanie sytuacji i poradzić się innych użytkowniczek. Co zrobić, wciąż przekładać imprezę? 

Ślub był jej wielkim marzeniem 

Marta ostatnie lata spędziła na organizacji swojego wymarzonego wesela. Zaplanowała każdy szczegół i drobiazg, tak, aby tego jednego dnia wszystko było idealne. Niestety, nie przewidziała, że w tym czasie na świecie pojawi się wielka epidemia, która pokrzyżuje i zniszczy plany, obmyślane przez wiele miesięcy. 

-Jestem wściekła. Mój ślub nie może się odbyć, ale impreza w klubie już tak. Skandaliczne i chore. Wszystkie moje plany legły w gruzach, nie wiem co mam robić. Chciałam zaprosić wszystkich, w sumie ponad 200 osób, a nie mogę, jestem sfrustrowana- napisała na jednej z facebookowych grup Marta. 

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Kinga Duda zrobiła coś niezwykle wymownego podczas zaprzysiężenia. Drobny szczegół mówi więcej niż tysiąc słów

Kobieta nie może zrozumieć postępowania władz 

Marta, nie może zrozumieć zaistniałej sytuacji w kraju. Już jakiś czas temu kluby zaczęły działać pełną parną, a jednak jej impreza weselna nie może odbyć się w taki sposób, jak to sobie zaplanowała. 

– Nie mogę uwierzyć, że dzieciaki w klubach bawią się bez opamiętania, nie zwracając uwagi na żadne regulacje, a ja nie mogę zaprosić 200 osób na wesele. Jakim prawem? To dla mnie straszne, planowałam ten dzień od lat – kontynuowała swój wywód Marta. 

Część internautek podzielało jej frustrację i niezrozumienie dla całej sytuacji, a jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
Fot. Pixabay.com/pexels

Marta jest sfrustrowana tym, że nie może zorganizować swojego wymarzonego wesela. 

ślub
Image by Free-Photos from Pixabay

Kobieta planowała ten dzień od miesięcy. 

ślub
Fot. Rawpixel @102308

Niestety, epidemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fani legendarnego zespołu pogrążeni w żałobie. Niestety, nie żyje
  2. Od września ogromna zmiana dla Polaków. Eksperci nie mają wątpliwości, aż 41 proc. z nas
  3. Lidl rozdaje 1000 złotych. Wystarczy zrobić jedną, bardzo prostą rzecz
  4. Adam: „Każdy facet chce mieć tzw. żonę-idiotkę. Takie są najlepsze na życie”
  5. W trybie pilnym podjęto decyzję o zamknięciu Biedronki nad morzem. Pojawiło się poważne zagrożenie, sieć wydała komunikat

 

 

Poprzedni artykułNiewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
Następny artykułPodczas zaprzysiężenia do Andrzeja Dudy podeszła kobieta i wręczyła mu list. Prezydent nie będzie zadowolony
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.