Ślub Elżbieta Jaworowicz brała aż trzy razy. Prowadząca kultowego programu Sprawa dla reportera nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Kim byli jej życiowi partnerzy i dlaczego dziennikarka tak niechętnie mówi o swoich poprzednich związkach?

Jedna z największych gwiazd TVP. Od ponad czterdziestu sześciu lat pracuje w mediach i wciąż pozostaje niekwestionowaną królową polskich programów interwencyjnych. Kim jest mężczyzna, któremu udało się dotrzymać kroku tej niezwykłej kobiecie? Dlaczego jej mąż czekał aż 15 lat na ślub? Ujawniamy zdumiewające szczegóły z życia prowadzącej Sprawa dla reportera

Kim byli mężowie Elżbiety Jaworowicz?

Mąż Elżbiety Jaworowicz nie był pierwszym mężczyzną, dla którego zdecydowała się włożyć suknię ślubną. Wcześniej dziennikarka brała ślub już dwukrotnie. Komu udało się podbić jej serce?

Elżbieta Jaworowicz z wielką niechęcią zgadza się na wyjawianie szczegółów swojego życia prywatnego. Wp.pl udało się dotrzeć do informacji, że pierwszym partnerem dziennikarki — wtedy jeszcze Elżbiety Latawiec — został tajemniczy biznesmen. Jednak jego personalia pozostają nieznane. Nie wiadomo, czy przyczyną rozstania z małżonków był rozwód, śmieć mężczyzny czy unieważnienie związku.

Po biznesmenie dziennikarka zdecydowała się na związek z rajdowcem o nazwisku Jaworowicz, którego zdecydowała się już później nie zmieniać. Co ciekawe, zanim w życiu gwiazdy TVP pojawił się mąż numer trzy, czyli Eugeniusz Mleczak, była w związku z piosenkarzem Wojciechem Gąssowskim. 

Kim jest Eugeniusz Mleczak?

Jak podaje wp.pl, Eugeniusz Mleczak, trzeci i obecny mąż Elżbiety Jaworowicz, jest pułkownikiem. Para zdecydowała się wymienić obrączkami dopiero w 2000 roku, mimo że ich związek trwał już od piętnastu lat.

Podobnie jak przy poprzednich małżeństwach, Jaworowicz rzadko chwali się swoim mężem. Chociaż stara się unikać ujawniania szczegółów ich związku, magazyn Show dotarł do wypowiedzi dziennikarki, w której zachwyca się swoim partnerem i zdradza, co najbardziej ją w nim pociąga.

Elżbieta Jaworowicz: mąż gwiazdy TVP jest jednocześnie jej przyjacielem. Dziennikarka ceni go za silny charakter i ogromną wrażliwość. 

— Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy — czytamy w magazynie Show

Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w 1995 roku. Oboje brali udział w uroczystości, na której wręczano dyplomy Benemerenti — Elżbieta Jaworowicz odebrała nagrodę za dawanie świadectwa najwyższym wartościom

Elżbieta Jaworowicz: mąż musiał udowodnić gwieździe TVP, że to właśnie u jego boku znajdzie szczęście. Najwyraźniej udało mu się dotrzymać obietnicy złożonej dziennikarce!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

elżbieta jaworowicz: mąż
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz: mąż nie jest jej pierwszym wybrankiem. 

elżbieta jaworowicz: mąż
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Gwiazda TVP aż trzy razy zmieniała status cywilny. 

elżbieta jaworowicz: mąż
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz: mąż dziennikarki jest pułkownikiem. Znali się przez piętnaście lat, zanim postanowili pobrać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake – nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info – portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

źródła: wp.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułTata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał strasznego odkrycia
Następny artykułCórka Sylwii Grzeszak skończyła 4 lata. Artystka pokazała zdjęcie Bogny