Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabella Scorupco wyszła za mąż! Wybrankiem 49-letniej aktorki jest znany biznesmen
Robert Głowacki
Robert Głowacki 07.10.2019 15:05

Izabella Scorupco wyszła za mąż! Wybrankiem 49-letniej aktorki jest znany biznesmen

instagram.com/izabellascorupco

Ślub Izabelli Scorupco był wielkim zaskoczeniem dla fanów pięknej aktorki. Gwiazda filmowa zdecydowała się powiedzieć sakramentalne tak w tajemnicy przed światem mediów. W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z wyjątkowej uroczystości. Wybrankiem 49-letniej aktorki jest znany, szwedzki biznesmen. Kim jest Karl Rosengren?

Izabella Scorupco jest jedną z piękniejszych i zdolniejszych polskich aktorek, która swoim talentem błyszczy także poza granicami naszego kraju. Od lat aktorka mieszka w USA, gdzie wychowuje swoją córkę, jednak ostatnio zgoła inna informacja rozgrzała fanów aktorki. Izabella Scorupco wzięła ślub w tajemnicy przed dziennikarzami, a zdjęciami z wesela pochwaliły się jej koleżanki na Instagramie! Po zdjęciach widać, że uroczystość została zorganizowana na najwyższym poziomie, a panna młoda prezentowała się rewelacyjnie.

Izabella Scorupco: ślub

Izabella Scorupco największą sławę zyskała dzięki filmowi Ogniem i mieczem, jednak to rola dziewczyny kultowego Bonda ugruntowała jej pozycję w biznesie filmowym na lata. Aktorka na co dzień mieszka w USA, gdzie wychowuje swoją córkę Julię. W przeszłości gwiazda była związana z byłym hokeistą Mariuszem Czerkawskim, a także Jeffreyem Reymondem.

Niestety żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu, jednak Izabella Scorupco nie próżnowała i znalazła nową miłość. Swój nowy związek ogłosiła kilka miesięcy temu na Instagramie, publikując zdjęcie z ukochanym, którym okazał się biznesmen Karlem Rosengren. Co ciekawe, para ostatnio wzięła ślub, w całkowitej tajemnicy!

ślub

Koleżanki aktorki opublikowały w mediach społecznościowych kilka zdjęć z uroczystości, czym zdradziły nieco szczegółów. Na zdjęciach widzimy, że przyjęcie było skromne, jedynie w towarzystwie najbliższych, jednak nie zabrakło klasy i szyku. Każdy szczegół był dopracowany do końca, a panna młoda w sukni ślubnej prezentowała się rewelacyjnie. Zobaczcie zresztą sami.

ślub

Kim jest Karl Rosengren?

Karl Rosengren jest mężem aktorki Izabelli Scorupco, jednak nie jest to jego jedyne zajęcie. Mąż gwiazdy jest szwedzkim biznesmenem, który związany jest z branżą gier komputerowych. Konkretniej firma Karla jest platformą do gry w pokera online, która wiedze prym szczególnie na rynku chińskim. Szwedzki biznesmen jest młodszy od Izabelli Scorupco o kilka lat, co więcej również ma córkę z poprzedniego związku z projektantką mody Josefine Olsson. Para razem wygląda wspaniale! Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i życzyć świeżo upieczonym małżonkom samych szczęśliwych chwil razem.

ślub

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań

źródło: pudelek.pl