Ślub ze zwłokami swojej ukochanej to historia brzmiąca jak scenariusz horroru. Niestety to zdarzenie miało miejsce naprawdę. Mężczyzna poślubił swoją martwą narzeczoną, po tym jak kobieta przegrała nierówną walkę z rakiem. To był jedyny w historii taki ślub, na którym nikt się nie cieszył. 

Para była ze sobą 12 lat, bardzo się kochali i planowali spędzić całe życie razem. Któregoś dnia mężczyzna oświadczył się swojej partnerce i od tego momentu rozpoczęli przygotowania do ślubu. Kobieta każdego dnia marzyła o momencie, by wraz z ukochanym stanął przed ołtarzem, przysięgając sobie miłość aż po grób. Jej marzenie zostało spełnione, niestety nie tak jak to sobie wyobrażała…

Ślub miał być jak z bajki…

 Xu Shinan i Yang Liu planowali pobrać się w 2013 roku. W czasie przygotowań Yang Liu zaczęła odczuwać nieprzyjemny ból w okolicach klatki piersiowej. Ból był tak nieprzyjemny, że kobieta udała się do lekarza, aby zweryfikować stan swojego zdrowia. Okazało się, że choruje na nowotwór.

Następne lata swojego życia spędziła, walcząc z chorobą. Kobieta wielokrotnie przechodziła chemioterapię i stosowała wszelkie metody leczenia nowotworu. Niestety 6 października 2019 roku zapadła w śpiączkę i już się nie obudziła. 

  1. Jedzenie po terminie ważności, które i tak można jeść. Pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  2. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  3. Z Archiwum X: Nie żyje aktor serialu. Zmarł w wyniku powikłań po zabiegu

Kobieta przegrała walkę z nowotworem 

Ślub Xu Shinan i Yang Liu nadal pozostawał w sferze marzeń. Mężczyzna każdego dnia pragnął, aby jego ukochana obudziła się i żeby wszystko było jak dawniej. Niestety kobieta nigdy nie wybudziła się ze śpiączki. Kiedy odeszła, mężczyzna chciał spełnić ostatnie marzenie Yang Liu. Ślub odbył się, jednak nie tak jak to sobie wszyscy wyobrażali. Podczas ceremonii zwłoki panny młodej leżały w otwartej trumnie, wypełnionej kwiatami. 

-Wiem, że obiecałem ci, że nie będę płakał, ale przepraszam, nie byłem w stanie. Wszystko, co mogę teraz zrobić, to spełnić twoje życzenie, żebyś mogła założyć swoją suknię ślubną, co z kolei spełnia moje życzenie – powiedział Xu Shinan, jak cytuje portal papilot.pl 

Ślub poprzedzono tygodniowym czuwaniem, zgodnie z chińską tradycją. Po ceremonii zaślubin ciało młodej dziewczyny zostało skremowane. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

ślub
fot. facebook.com @Asia Wire

Kobieta pragnęła wziąć ślub z miłością swojego życia, jednak choroba pokrzyżowała jej plany. 

ślub
fot. facebook.com @Asia Wire

Narzeczony Yang Liu  mimo zaistniałych okoliczności chciał spełnić marzenie swojej ukochanej. 

ślub
Screen z youtube.com/@Şener Aykan

Ślub odbył się, mężczyzna poślubił nieżyjąca już Yang Liu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziecko ruszyło w stronę Husky’ego. Reakcja psa rozkłada na łopatki, tata wszystko nagrał
  2. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  3. Małgorzata Rozenek: ile lat ma gwiazda TVN? Cała prawda właśnie wyszła na jaw
  4. Kot z najsmutniejszymi oczami. Od razu chce się go przytulić
  5. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”
  6. WHO wprowadziło pandemię. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułSyn Krzysztofa Ibisza i Anny Ibisz to przystojniak. Dumny ojciec pokazał nastolatka
Następny artykułJak schudła Karolina Szostak? Dziś jest szczuplejsza niż kiedykolwiek
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.