Ślub, który odbył się 18 lat temu, był uważany za szalony wymysł pary. A to dlatego, że pomiędzy żoną a mężem są 34 lata różnicy! Pomimo tego, że nikt nie dawał im szans, małżeństwo udowodniło, że jest to prawdziwa miłość, a nie przelotny romans. Jak teraz radzą sobie z różnicą wieku? Jak wyglądają? Wiemy.

Ślub odbył się 18 lat temu, a para poznała się rok wcześniej, to co między nimi zaiskrzyło było nie do okiełznania. Po prostu bardzo się pokochali i postanowili być razem. Rodzice, wówczas jeszcze chłopca, nie mogli w to uwierzyć. Starszy syn kobiety był w wieku jej męża.

Ślub na przekór wszystkim

Linda i Jay poznali się podczas nauki jazdy. Linda była instruktorką i spędzała z chłopcem długie godziny. Dużo wtedy rozmawiali, czuli, że doskonale się rozumieją. Połączyła ich wspólna pasja. Podczas jednej z lekcji słuchali pewnej piosenki, która pchnęła ich do namiętnego pocałunku. Od tej pory Jay nie mógł zapomnieć o swojej nauczycielce i postanowił zaprosić ją na randkę. Kobieta zgodziła się i w ten sposób bardzo się w sobie zakochali.

Rodzice Jaya są o 10 lat młodsi od jego żony, natomiast jej dzieci z pierwszego małżeństwa nie były zachwycone wyborem mamy. Jay miał tyle lat co jej syn, czyli 18. Linda wychowywała także, 13-letnią córkę.  Dzieci czuły, że Jay to ich rówieśnik, a nie ktoś nadający się na ojczyma. Mimo to zaakceptowali związek, chcąc, by ich mama była szczęśliwa.

  1. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę

Bardzo udane małżeństwo

Ich ślub odbył się w piątek 13. i wbrew przesądom, dał im ogromne szczęście na lata, właśnie mija 18 rocznica ich związku, a oni są nadal szczęśliwi, twierdzą, że ich uczucie nie zgasło, a nawet jest mocniejsze przez swoje doświadczenia. Małżeństwo prowadziło razem firmę i kawiarnię i dobrze im się powodziło.

Jay nie chciał mieć dzieci, póki jego żona jeszcze mogła zajść w ciążę, twierdzi, że sam czuł się dzieckiem i nie był na to gotowy. Dziś razem z żoną opiekuje się jej wnuczętami. Na ten moment Linda ma 69 lat, a jej mąż 36. Para nadal czuje się zakochana. Jay zapytany o strach przed samotnością, gdy jego żona odejdzie, odpowiada, że stara się o tym nie myśleć. Chce cieszyć się każdą chwilą z ukochaną. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
youtube.com/ SWNS

Para nadal płonie do siebie uczuciem.

ślub
youtube.com/ SWNS

Para uwielbia opowiadać swoją historię, w końcu mają powód do dumy, nikt nie wierzył w tę miłość, a ona przetrwała lata.

ślub
youtube.com/ SWNS

Jay nie mógł uniknąć pytań czy jego żona jest jego matką, albo babcią. Ale para nie przejmuje się tym. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
  4. Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę
  5. Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

 

Źródło: planetalife.com

 

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są skazane na sukces. Urodzeni zwycięzcy
Następny artykułRafał Maserak pokazał partnerkę w ciąży. Ma już bardzo duży brzuszek
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl