Ślub to decyzja, której nie powinno podejmować się pochopnie. Gdy w grę wchodzi opieka nad dziećmi lub zwierzętami, powinniśmy wiedzieć, jaki stosunek do nich mają nasi partnerzy zanim powiemy sakramentalne „TAK”. Ninna Mandin nie dowierzała, gdy zobaczyła, co jej partner robi z jej psami, gdy przejrzała nagranie z ukrytej kamery.

Na nagraniu było widać, jak jej mężczyzna zachowuje się, gdy zostaje sam z psami. Po tym, co zobaczyła, od razu odwołała ślub. Nie mogła wybaczyć partnerowi tego, co zrobił. Reakcja zwierząt na to, że zostają sam na sam z narzeczonym kobiety, rozdziera nam serce.

Odwołała ślub — jej partner zrobił coś strasznego

Odwołany ślub był zaskoczeniem nawet dla przyszłej panny młodej, a już na pewno dla jej partnera. 26-letnia właścicielka dwóch psów, która mieszka w Rio de Janeiro zauważyła siniaki na ciele psiaków. Buldogi francuskie były całe w zadrapaniach i ranach. Postanowiła skonsultować to z weterynarzem, bo nie miała pojęcia, skąd się wzięły. Lekarz weterynarii powiedział, że jedynym możliwym powodem jest przemoc wobec zwierząt. Kobieta nie mogła w to uwierzyć, ponieważ nigdy nie dopuściłaby do tego, żeby ktoś bił jej psy.

Zainstalowała kamerę w domu

Po jakimś czasie zauważyła, że czworonogi boją się jej partnera. Pomyślała, że zainstaluje kamerę, która wyjaśni to, czy faktycznie coś złego dzieje się jej psom. Czuła, że nie jest to w porządku wobec jej partnera, ale nie miała innego wyjścia. Kiedy zobaczyła, jak jej przyszły mąż rzuca psami, kopie je i bije, była zdruzgotana. Osoba, z którą miała spędzić resztę życia, okazała się kimś, kogo w ogóle nie zna. Przez cały czas myślała, że narzeczony lubi zwierzęta, dlatego nie pomyślała, że mógłby znęcać się nad jej pupilami.

Odwołany ślub — to efekt tego, co zrobił partner Ninny. Wiedziała, że to jedyna możliwość, aby ocalić siebie i psy przed przemocą. Miłość, która była między nimi momentalnie znikła i przerodziła się w niechęć i odrazę.

Zobacz zdjęcia i wideo:

odwołany ślub
facebook.com — Ninna Mandin

Kobieta zainstalowała ukrytą kamerę w domu. Gdy zobaczyła, że jej partner bije jej psy, była zdruzgotana.

odwołany ślub
facebook.com — Ninna Mandin

Odwołany ślub — to cena, którą zapłacił partner kobiety za znęcanie się nad jej psami.

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna
  2. Kotka została zabrana do weterynarza na USG. Zobaczyła maleństwa w brzuchu
  3. Małopolskie: Mężczyzna przywiązał psa do słupa na ruchliwej ulicy. Zwierzak ledwo uszedł z życiem
  4. Kot cierpi na rzadkie schorzenie. Jego łapki przypominają nogi pająka
  5. Najstarszy kot na świecie urodził się w 1988 roku. Właśnie skończył 31 lat

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.