Ślub miał być najpiękniejszym momentem w ich życiu. Nie spodziewali się, że ich szczęście będzie trwało zaledwie 19 dni. Po poważnym wypadku świeżo upieczona żona nie pamiętała nic z tego, co wydarzyło się w ostatnim czasie.

Chociaż każdy szczęśliwy związek pamięta swój ślub przez całe swoje życie, to ta kobieta całkowicie o nim zapomniała. Był to skutek nieszczęśliwego wypadku, którego była ofiarą. Jej mężowi, Jeremy’emu nie śniło się to nawet w najgorszych koszmarach.

Kobieta nie pamiętała, że wzięła ślub

Pewna kobieta miała wyjątkowego pecha. Zaledwie kilka tygodni po ślubie stała się jedną z ofiar wypadku samochodowego. Mimo tego, że nie doznała większych obrażeń, to ucierpiała na tym jej pamięć. 

Lekarze byli bezradni. Młoda żona, Justice nie pamiętała niczego z ostatnich tygodni jej życia. Co gorsza, nie miała nawet w głowie przebłysków, które naprowadziłyby ją na właściwą drogę. Najgorsze jednak było to, że zapomniała, iż zaledwie 19 dni temu brała ślub ze swoim ukochanym mężem. 

Jeremy starał się za wszelką cenę przypomnieć swojej żonie, co wydarzyło się tamtego dnia. Oboje byli przerażeni faktem, że kobieta kompletnie nic nie pamięta. Mąż postanowił, że pokaże jej zdjęcia z uroczystości. To jednak nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Nie tylko nie przypomniała sobie, że brała ślub, ale co gorsze, amnezja zaczęła źle wpływać na jej małżeństwo.

Co zrobił mąż, aby przypomnieć kobiecie o ślubie?

Justice robiła wszystko, by przypomnieć sobie, chociaż najmniejszy szczegół z ostatnich tygodni jej życia. Oglądanie zdjęć wzbudzało w niej jeszcze większą frustrację, ponieważ widziała na nich, jak bardzo była szczęśliwa w tym dniu.

Jeszcze gorzej radził sobie z tą ciężką sytuacją jej mąż, któremu kończyły się już pomysły na odświeżenie pamięci ukochanej. W pewnym momencie postanowił, że całkowicie zmieni swoje podejście do tej sprawy.

Mężczyzna wpadł na świetny pomysł, który miał sprawić, że Justice od razu poczuje się lepiej. Mimo że nie miał funduszy, bardzo szybko poradził sobie z problemem. Wsparli go przyjaciele, którzy pomogli mu zebrać odpowiednią kwotę. 

Justice i Jeremy na nowo przeżyli swój ślub! Mężczyzna zorganizował jego powtórkę w tak dokładny sposób, że wszystko wyglądało wręcz identycznie. W pierwszej kolejności zaprosił ponownie gości, a następnie kupił te same dekoracje. W cudownej sukni ślubnej kobieta wyglądała jeszcze piękniej niż za pierwszym razem. Dzięki wielkiej miłości jej męża Justice może powiedzieć, że ślub był dla niej niezapomnianym przeżyciem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
Fot.pixabay.com

Ten ślub para miała zapamiętać na całe życie.

ślub
https://unsplash.com/photos/_SKIDRiIEtk

W wyniku wypadku samochodowego kobieta straciła pamięć.

ślub
Fot. unsplash.com

Mężczyzna zorganizował dla swojej żony ponowny ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułMama poszła sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i natychmiast zaczęła nagrywać
Następny artykułCzy koty wyczuwają raka? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.