Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 60-letnia Majka Jeżowska szykuje się do ślubu. Zdradziła szczegóły, nie będzie to typowa ceremonia
Karina Sulich
Karina Sulich 14.07.2020 16:05

60-letnia Majka Jeżowska szykuje się do ślubu. Zdradziła szczegóły, nie będzie to typowa ceremonia

Majka Jeżowska
TRICOLORS/East News

Ślub to jeden z najważniejszych dniu życiu, nic więc dziwnego, że wywołuje tyle ekscytacji. Majka Jeżowska właśnie szykuje się do tej wyjątkowej uroczystości. 60-letnia ikona polskiej sceny muzycznej wciąż nie przestaje się uśmiechać. Jestem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia – zdradziła w rozmowie z portalem Pomponik.pl. Fani mogą się zdziwić, nie będzie to tradycyjna ceremonia.

Majka Jeżowska szykuje się na wyjątkowe wydarzenie i wszystko wskazuje na to, że już nie może się doczekać. Nic dziwnego, w końcu jej ukochany syn ma wziąć ślub. Co ciekawsze, uroczystość ma mieć naprawdę oryginalny charakter.

Majka Jeżowska szykuje się do ślubu syna
Majka Jeżowska szykuje się do ślubu syna. Kim jest mężczyzna? Syn Majki Jeżowskiej to Wojtek, owoc jej małżeństwa z Januszem Komanem. Jak przyznała gwiazda w rozmowie z Popomnik.pl, pomiędzy nią a synem nawiązała się wyjątkowa relacja. Ślub jedynego dziecka musi być wyjątkowym wydarzeniem.

Ogromnie się ucieszyłam, że razem z Zosią chcą stworzyć rodzinę. Samo ich wesele ma być oryginalne, zorganizowane jak plan zdjęciowy. Przyjęcie odbędzie się w… busach. Zobaczymy, czy epidemia nie pokrzyżuje tych planów wyznała w rozmowie z portalem piosenkarka, która nie raz stawała na ślubnym kobiercu.

  1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży
  2. RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne
  3. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości

Majka Jeżowska i przepis na udany związek

Majka Jeżowska swój ślub przeżyła dwa razy. W wieku 20-lat wyszła za Janusza Komana, a kolejnym mężem gwiazdy był Tom Logan. Z trzecim partnerem, Dariuszem Staśkiewiczem, piosenkarka nigdy nie zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Dziś, choć wie, że mężczyzna nie jest jej potrzebny do szczęścia, zna przepis na zawiązek idealny.
Trzeba mieć wspólne pasje, okazywać sobie czułość, często się przytulać, rozmawiać i bawić się wspólnie. I nie zapominać o seksie! To jak z ogrodem. Gdy nie dbasz, zarasta chwastami, dziczeje i wszystko się wali… zdradziła Pomponikowi.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Majka Jeżowska
Fot. Fragment Programu Pytanie na Śniadanie

Majka Jeżowska wystąpiła wraz z synem w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie na własne oczy mogliśmy zobaczyć niezwykłą więź, jaka łączy matkę z synem. Mężczyzna niedługo bierze ślub.

Majka Jeżowska
instagram.com/majka_jezowska_/?hl=pl

Gwiazda w maju obchodziła swoje 60 urodziny. Piosenkarka jest pełna energii i nie kryje szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:
źródło: poponik.pl