Ślub inny niż wszystkie pozostałe. Panna młoda, ku zaskoczeniu gości, uciekła z własnego ślubu. Marzyła o nim od dawna, jednak przez cały czas myślała o czymś zupełnie innym. Powód, dla którego zostawiła wszystkich gości, rozrywa serce.

Nie każda panna młoda w dniu ślubu zapomina o wszystkich troskach i zmartwieniach. Choć jest to najważniejsza chwila w ich życiu, to czasem dzieje się coś, co sprawia, że myślami są w zupełnie innym miejscu. To, co robiła później, zostało sfotografowane.

Ślub, który się nie odbył

Lisa Wilson i Robert Pantoja z niecierpliwością czekali na swój wymarzony dzień. Niestety, na ślubie nie mogła pojawić się jedna za najważniejszych osób. Ojciec panny młodej był chory na raka i nie mógł opuścić szpitala. Lisa nie wyobrażała sobie, że w tak ważnym dniu jej tata będzie sam, w zupełnie innym miejscu. Tuż po złożeniu przysięgi ruszyła do szpitala. Towarzyszył jej pan młody, a goście musieli zająć się sobą.

ślub
fot. screen YouTube Justin Wilson

Dla Lisy to jej tata był najważniejszym gościem, dlatego w sukni ślubnej usiadła na skraju szpitalnego łóżka. Chwilę później zjawili się też jej najbliżsi. Panna młoda miała jeszcze jedno, bardzo ważne marzenie. W dniu ślubu chciała zatańczyć ze swoim tatą. Mężczyzna był zdezorientowany, nie mógł się przecież ruszyć.

Przerwany ślub

Lisa wiedziała, że jej tata nie będzie w stanie wstać i zatańczyć, mimo wszystko chciała spełnić swoje marzenie. Na sali rozległa się melodia I will always love you, a córka delikatnie chwyciła za ręce schorowanego ojca i poruszała nimi w rytm muzyki. Rodzinie udało się nagrać te poruszające chwile. Wszyscy na zawsze będą pamiętać łzy ojca i córki.

slub
fot. screen YouTube Justin Wilson

Niestety, kilka dni później ojciec panny młodej zmarł. Pomimo ogromnego cierpienia Lisa wiedziała, że zrobiła wszystko, co mogła, aby w ostatnich chwilach jej tata był szczęśliwy i uczestniczył w ważnym dla niej dniu. Pan młody nigdy nie zapomni tego, co w dniu ślubu usłyszał od chorego teścia. Mężczyzna wyszeptał mu, że żeniąc się z jego córką, wygrał los na loterii.

slub
fot. screen YouTube Justin Wilson

Pomimo łez wszyscy wiedzieli, że Lisa nie mogła zrobić nic lepszego. Ojciec umierał dumny ze swojej ukochanej córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  5. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  6. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział
Poprzedni artykułNie żyje legendarny sportowiec. Miał zaledwie 52 lata
Następny artykułEwa Farna w zjawiskowej stylizacji na French Touch 2019. Co za nogi!
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.