Ślub gwiazdora Polsatu był wielką tajemnicą, ale też po ceremonii para młoda pochwaliła się radosną nowiną. To był szczególny dzień nie tylko ze względu na złożoną przysięgę małżeńską, bo tuż po zaślubinach para ochrzciła swoją córkę.

Mikołaj Krawczyk wziął ślub! W sobotę zakochana para powiedziała sakramentalne tak. Suknia panny młodej to prawdziwe dzieło sztuki. A tort weselny? Prezentował się naprawdę imponująco! Pomimo sekretnego charakteru uroczystości para młoda zdradziła wiele szczegółów z tego wyjątkowego dnia.

Mikołaj Krawczyk wziął ślub

Radosną nowiną aktor pochwalił się na Instagramie, tuż po tym, jak złożył przysięgę. Szczęśliwy pan młody opublikował przepiękne zdjęcia i zdradził, że uroczystość miała kameralny charakter i była połączona z inną, ważną ceremonią.

ślub
instagram.com/mikolaj_krawczyk_official

-Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę! Cieszcie się z nami! To wyjątkowy czas! Sekretny ślub! — pisał Mikołaj Krawczyk na Instagramie.

ślub
instagram.com/mikolaj_krawczyk_official

Z kim Mikołaj Krawczyk wziął ślub? Aktor wziął ślub kościelny z aktorką Sylwią Juszczak, para jest ze sobą od kilku lat, a w 2017 wzięła ślub cywilny. Wtedy, podobnie jak teraz, uroczystość do ostatniej chwili była tajemnicą, a gośćmi byli jedynie najbliżsi aktorskiej pary. Suknię ślubną panny młodej zaprojektowała Viola Piekut. W marcu 2019 roku na świat przyszła ich córka. Zarówno Mikołaj, jak i Sylwia mieli już po dwóch synów z poprzednich związków.

ślub
instagram.com/mikolaj_krawczyk_official

Z kim spotykał się Mikołaj Krawczyk?

Mikołaj Krawczyk spotykał z kilkoma polskimi gwiazdami, a ich relacje były szeroko komentowane ze względu na osobiste wyznania czy głośne rozstania. W 2004 roku gwiazdor związał się z Karoliną Nowakowską, aktorką znaną z M jak miłość czy Na wspólnej. Ich związek trwał rok. Tuż po zakończeniu związku Mikołaj Krawczyk związał się z poznaną na planie serialu Pierwsza miłość Anetą Zając. Doczekali się dwóch synów, Roberta i Michała. Rozstali się w 2012 roku, po wspólnie spędzonych siedmiu latach.

ślub
fot. instagram.com @mikolaj_krawczyk_official

Po rozstaniu z Anetą Zając aktor przez kilka lat związany był z Agnieszką Włodarczyk, którą także poznał na planie Pierwszej miłości. Ich związek był bardzo głośny ze względu na porzucenie Anety Zając dla koleżanki z planu oraz z powodu wielu osobistych wyznań. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chętnie opowiadali o swojej wielkiej miłości i nazywali się ciałami astralnymi. Po trzech latach narzeczeństwa, para rozstała się w 2016 roku. Kolejną wybranką aktora była jego aktualna żona, którą także miał poznać w pracy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższa rasa psów w Polsce. Kosztują prawdziwą fortunę, mało kogo na nie stać
  2. Jagna Marczułajtis-Walczak- piękna kandydatka do sejmu i jej zaskakująca przeszłość
  3. Dawid Kwiatkowski o ciemnych stronach sławy: „Kiedy wszedłem do tego showbizu, alkohol i narkotyki zaczęły spadać z nieba”
  4. Słynna aktorka trafi do więzienia za korupcję. Chciała, by jej córka dostała się na dobre studia
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
Poprzedni artykułKobiety zabierają grzebień na porodówkę. Wcale nie po to, by czesać włosy
Następny artykułWeterynarz nie wierzył, w to, co zobaczył w pyszczku tego psa. Przywiązano go do śmietnika
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.