Ślub wybitnej polskiej aktorki był owiany wielką tajemnicą. Gwiazda wyszła za mąż za 19 lat starszego mężczyznę, nie informując o tym nikogo wcześniej! Zaproszeni na uroczystość goście nie wiedzieli, że idą na wesele – myśleli, że wybierają się urodziny aktorki. Jak przebiegła uroczystość i kto się na niej pojawił?

Kasia Smutniak zdecydowała się powiedzieć sakramentalne: tak w wielkiej tajemnicy przed wszystkimi i jej się to udało! Gwiazda pobrała się we Włoszech z 19 lat starszym od siebie partnerem, z którym związana jest już od 8 lat. Ceremonia była utrzymywana w tajemnicy tak mocno, że nie wiedzieli o niej nawet zaproszeni goście!

Kasia Smutniak wzięła ślub

Kasia Smutniak jest polską modelką i aktorką, która jest bardziej popularna we Włoszech niż w Polsce. To właśnie we Włoszech uważana jest za wielką gwiazdę, a tamtejsze media porównują ją do samej Moniki Bellucci! Od 2011 roku gwiazda jest związana z Domenico Procaccim, z którym na syna Leone.

Mężczyzna pracuje w tej samej branży co ona, a dokładniej jest producentem telewizyjnym. Według włoskiej prasy, po 8 latach związku z producentem zdecydowała się sformalizować swój związek. Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy – na tyle wielkiej, że nie wiedzieli o niej nawet zaproszeni goście.!

ślub
instagram.com@pietrogenmano

Jak wyglądał ślub Kasi Smutniak?

Jak informuje włoska telewizja Sky Tg24 ślub aktorki i producenta odbył się w ich posiadłości w Formello, pod Rzymem. Na ślub zaproszono wielu gości, jednak ci nie wiedzieli, że przyjęcie będzie miało charakter weselny. 13 sierpnia Kasia Smutniak miała okrągłe 40. urodziny, toteż myślano, że to spóźniona impreza urodzinowa aktorki!

ślub
instagram.com/lasmutniak/

Ta sama telewizja informuje, że świadkiem aktorki był reżyser Ferzan Ozpetek, a wśród gości bawiła się śmietanka towarzyska Włoch m.in. reżyser i wokalista Luciano Ligabue. Goście zamiast prezentów byli poproszeni o wparcie założonej przez aktorkę organizacji dobroczynnej imienia Pietra Taricone, zaangażowanej w pomoc mieszkańcom Nepalu. W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z tej tajemniczej uroczystości. Gratulujemy!

ślub
instagram.com/lasmutniak/

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Maria Sadowska jest w ciąży? Gwiazda zagrała koncert i pokazała brzuszek, fani spekulują
  3. „Taniec z Gwiazdami” skrytykowany przez byłego tancerza: „Idzie na dno. Jednym słowem porażka”
  4. Aleksandra Kwaśniewska pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni jej figurą
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
  7. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś 

źródło: radio Zet