Lelum.pl > Nowości > „Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 17.11.2019 15:51

„Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”

instagram.com/izabellascorupco

Ślub z założenia ma być jednym z tych momentów, który zarówno w pamięci Państwa młodych, jak i zaproszonych gości pozostaje na długie lata. To właśnie dlatego kobieta postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby tego dnia zachwycać wyglądem i wrodzoną klasą. – Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę. Gdy mnie zobaczy, na pewno do mnie wróci, napisała pewna zdeterminowana kobieta.

Rozstania od zawsze wiążą się z ogromnym bólem i z towarzyszącym na każdym kroku uczuciem pustki. Jeszcze gorzej jest, gdy ukochany, który był dla nas całym światem ostanowi stanąć na ślubnym kobiercu u boku innej kobiety. Ex nie mogąc poradzić sobie, z tym że ich były ułożył sobie życie, dołożą wszelkich starań, by ten zrozumiał, jak ogromny błąd popełnił.

Ślub to idealna okazja by na nowo rozbudzić uczucie

Kobieta swoim szokującym wyznaniem postanowiła podzielić się z redakcją Lelum.pl. Nie ukrywamy, ze słowa, które napisała kobieta, mocno nami wstrząsnęły.

– Od jakiegoś czasu biłam się z myślami, czy napisanie mojego listu będzie dobrym pomysłem. Koniec końców dochodzę do wniosku, że tak. Kto wie, może moim pomysłem natchnę inne kobiety do działania i walki o swoje? – rozpoczęła list tajemnicza B.

Ślub

Ślub ma być tym momentem, kiedy ex do niej wróci.

Kobieta wspomina, że ze swoim byłym już chłopakiem poznali się jeszcze za czasów studiów na imprezie u wspólnych znajomych. Od samego początku nadawali na tych samych falach, a długie godziny spędzone na rozmowach nie były dla nich żadnych problemem. Z czasem coraz częściej zaczęli wychodzić sam na sam.

-I tym sposobem na drugim roku magisterki zamieszkaliśmy razem. U jego boku byłam najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Niestety pierwsze problemy pojawiły się dość szybko. On ciągle uważał, że za dużo się czepiam i marudzę. A gdy znalazł nową pracę, zmienił się nie do poznania – wspomina.

Zrobi wszystko, by do niej wrócił

-To właśnie tam poznał te piekielnie urodziwą blondynkę, przy której ja wyglądałam jak zwykła, szara myszka. Czułam, że w dużej mierze to przez nią mój związek zaczął wisieć na włosku- wspomina.

I nie pomyliła się. Wystarczyły 3 miesiące spędzone w nowej pracy, by mężczyzna, z którym pragnęła spędzić resztę życia, zostawił ją dla nowo poznanej koleżanki. Wyprowadził się i ślad po nim zaginął… przynajmniej do czasu.

-O dziwo ostatnio sobie o mnie przypomniał. (…) zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę- gdy mnie zobaczy, na pewno do mnie wróci. Dołożę wszelkich starań, by tego dnia wyglądać jak milion dolców! Uważacie, że to może się udać?– pyta na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub

Dołoży wszelkich starań, by zachwycić wyglądem.

Ślub

Ma nadzieję, że były do niej wróci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Stało się! Iwona Pavlovic zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Fani: „Najlepszy występ na świecie”
  3. Gwiazda TVN przeszła szereg operacji plastycznych i została wróżką. Dostała nawet własny program
  4. Właścicielka chciała być pochowana ze swoim psem. Spisała wyjątkowo okrutną ostatnią wolę
  5. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  6. Małgorzata Kożuchowska podjęła bardzo ważną decyzję. Wszystko dla dobra swojego 5-letniego synka
  7. Violetta Villas na scenie była ekscentryczna i pewna siebie. W garderobie leżała krzyżem i odmawiała różaniec