Ślub syna był dla naszej bohaterki motywacją do przejścia ogromnej przemiany. W końcu był to najważniejszy dzień w życiu jej jedynego syna! Nic dziwnego, że chciała wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe. I wiecie co? Zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę! Kobieta prezentowała się obłędnie, a goście weselni byli zachwyceni. Syn kobiety może być z niej dumny.

Nie ulega wątpliwości, że każda matka na ślubie swojego dziecka chciałaby wyglądać zjawiskowo. Przecież taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć! Kobiety są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby w tym szczególnym dniu zachwycać wyglądem. Tak też było w przypadku Sharon, o której chcielibyśmy wam opowiedzieć nieco więcej!

Ślub syna był dla niej bardzo ważny

Sharon od jakiegoś czasu nie czuła się zbyt dobrze we własnym ciele. Miała pełną świadomość tego, że zupełnie się zaniedbała. Pomimo tego, że nie czuła się na tyle lat, ile faktycznie miała, jej wygląd zupełnie odebrał jej poczucie własnej wartości oraz chęci do życia. A za pasem… ślub jej jedynego syna. Wiedziała, że ta felerna sytuacja musi ulec natychmiastowej zmianie!

Wiecie co brawurowa 70-latka? Zgłosiła się do Christophera Hopkinsa, który często określany jest zaszczytnym mianem MakeoverGuy. Mężczyzna już niejednokrotnie udowadniał, że na przemianach zna się, jak nikt inny. Tym razem również nie mogło być inaczej.

Christopher postawił na radykalne zmiany!

W momencie, gdy MakeoverGuy zobaczył naszą bohaterkę, wiedział, że musi jej pomóc. Bez tego ślub jej syna będzie przecież prawdziwą udręką. A zupełnie nie o to chodzi!

Podcięcie włosów i odświeżenie koloru to pierwsze kroki, które poczynił zdeterminowany cudotwórca. Nieco romantyczny look? W dniu ślubu to obowiązek każdej matki. Dokładnie wiedział, że subtelne loki dodadzą jej uroku i młodzieńczego blasku. Zdecydowanie się nie pomylił!

Internauci byli zachwyceni

Kiedy zdjęcia z przemiany Sharon pojawiły się w sieci Internauci byli zachwyceni!

– Cóż za metamorfoza! Zupełnie inna kobieta. Brawo! – napisała pod zdjęciem jedna z pań.

– Takie zmiany to ja rozumiem. Syn może być dumny z takiej matki!- dodała kolejna. 

– Jest Pan prawdziwym mistrzem. Fach w ręku. A mama Pana młodego… no cóż. Zniewalająca- spuentowała ostatnia z kobiet. 

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:

Ślub
Screen z filmiku Youtube

Ślub był dla niej okazją do prawdziwej zmiany!

Ślub
Screen z filmiku Youtube

Kobieta wygląda zniewalająco!

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Różnica wieku to dla niej żaden problem. 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym mężczyzną, dzieli ich 42 lata
  3. Babcia została okradziona przez wnuka. „Pozbawił mnie mieszkania i oszczędności”
  4. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  5. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek krytykuje rządy PiS: „Dlaczego państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli?”
Następny artykułBezbronne kotki padły ofiarą człowieka. Zostały pomalowane farbą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.