Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu szczęśliwych zakochanych. Niestety, ten zakończył się istną tragedią, o której niedoszły pan młody nie zapomni do końca życia. Mężczyzna czekał na swoją ciężarną ukochaną przed ołtarzem, niestety na próżno. To, co się wydarzyło przeszło jego najśmielsze oczekiwania.

Wypowiedzenie sakramentalnego tak na ślubnym kobiercu jest spełnieniem marzeń większości szczęśliwie zakochanych osób. Czasami jednak los płata figle, a ten szczególny dzień w mgnieniu oka może zamienić się w prawdziwy koszmar. Tak było też tym razem. Ślub zakończył się tragedią.

Ślub zakończył się prawdziwą tragedią

To miał być dzień, w którym 31-letni Flavio Goncalev i jego 30- letnia narzeczona Jessica Guedes, zapamiętają do końca życia. Zakochani mieli przed Bogiem i zaproszonymi gości przysięgać bezgraniczną miłość do końca życia.

Co więcej, wkrótce mieli zostać też rodzicami, ponieważ kobieta nosiła pod sercem ich największe szczęście. Jessica była bowiem w 6. miesiącu ciąży. Życie bywa jednak przewrotne i nigdy nie wiemy, co tak naprawdę jest nam pisane.

Flavio ubrany w odświętny garnitur czekał w świątyni na kobietę, z którą pragnął spełnić resztę życia. Niestety, panna młoda w międzyczasie zaczęła skarżyć się na nieustanny ból szyi i zawroty głowy. Fakt ten jednak tłumaczyła stresem i przemęczeniem. Gdy tylko limuzyna dotarła na miejsce, kobieta straciła przytomność.

Ślub
Instagram.com

Kobieta w dniu ślubu była w 6 miesiącu ciąży.

Smutne zakończenie pięknej miłości

– Otworzyłem drzwi samochodu, wtedy Jessica odzyskała na chwilę przytomność. Powiedziała, że wszystko jest w porządku, ale ma bóle pleców i szyi – wspomina mężczyzna.

Jessica niezwłocznie prewieziona została do pobliskiego szpitala położniczego. Niestety lekarze nie dawali jej zbyt dużych szans na przeżycie. Diagnoza była straszna: rozległe krwawienie wewnętrzne oraz udar mózgu.

Niezbędne okazało się cesarskie cięcie, oczywiście w trybie natychmiastowym. Pomimo tego, że lekarze robili, co mogli, kobieta zmarła na stole operacyjnym. Ich córeczka przyszła na świat cała i zdrowa. Maleństwo mierzyło zaledwie 930 gramów. To właśnie dzięki malutkiej Sophii mężczyzna ma dla kogo żyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub
Instagram.com

Zakochani tworzyli niezwykle zgrany duet.

Ślub
Instagram.com

W mediach społecznościowych niezwykle chętnie dzielili się swoimi zdjęciami z podróży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Dostała od faceta pierścionek „przedzaręczynowy”. Prawdziwy dostanie, gdy zda „test”
  3. 58-latka udawała nastoletnią blogerkę. Prawda wyszła na jaw po latach
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: popularne.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.