Ślub to jeden z tych momentów, który zarówno w pamięci Państwa młodych, jak i zaproszonych gości pozostaje na długie lata. Pewien anonimowy mężczyzna swoim wpisem na forum internetowym wywołał poruszenie. Każda trzydziecha wygląda inaczej w dniu ślubu, ale żadna korzystnie. To parodia – napisał.

Niejedna kobieta po trzydziestce z pewnością usłyszała od swojej życzliwej ciotki lub, lub kuzynki, że jej zegar biologiczny tyka i to ostatni dzwonek, by w końcu założyć rodzinę. Badania jednoznacznie wykazują, że to właśnie płeć piękna po 30… jest najpiękniejsza. Zna swoje atuty, wartość, a nawet niedociągnięcia! Pewien mężczyzna ma jednak nieco inne spojrzenie na tę sprawę, czym wywołał duże obruszenie.

„Ślub po trzydziestce to żart”

– Zobaczyłem dziś zdjęcie ślubne znajomej, której nie widziałem już dość dawno. Nikt mi nie wmówi, że kobieta po 30-tce wygląda w sukni ślubnej pięknie i świeżo – rozpoczął Piotr.

Następnie dodał, że każda trzydziecha w dniu ślubu wygląda inaczej. Niestety, według niego żadna z nich nie prezentuje się korzystnie i atrakcyjnie. W kadrach dostrzegł, że jego znajomej wyostrzyły się rysy, a kurze łapki widoczne były na kilometr.

Ślub
unsplash.com @ohhbee

Ślub po trzydziestce to kpina. 

– (…) Makijażystka chyba chciała się na niej za coś zemścić, bo dowaliła jej jeszcze taki makijaż, że wygląda jeszcze starzej – dodaje.

Wspomina jeszcze, że nazywanie kobiety w tym wieku mianem panny młodej brzmi, jak… kiepski żart. Jego zdaniem stara baba w białej sukni wygląda po prostu groteskowo.

Internautki były oburzone

Negatywne komentarze skierowane w kierunku mężczyzny posypały się niemalże natychmiast. Kobiety nie zamierzały ukrywać swoich emocji.

– Musiałabyś zobaczyć mnie w dniu ślubu. Miałam 35 lat i wyglądałam lepiej niż niejedna 25 tutaj. Gładka cera, smukłe ciało, zero zmarszczek – napisała jedna z Internautek.

– Jeśli dla ciebie 30 lat to starość to pewnie masz 15 lat – dodała kolejna.

– 30 lat i kurze łapki? Ja mam 33 i jeszcze nie mam – spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub
unsplash.com @andozo

Panna młoda po 30 wygląda staro? Tak stwierdził pewien mężczyzna.

Ślub
unsplash.com @davidthomaz

Kobiety na forum nie kryły oburzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. „Ospa party”. Moda wśród rodziców, która wywołuje skandal
  3. Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”
  4. Dziadek usłyszał, że dziewczyna na ulicy śpiewa jego ulubioną piosenkę. Chwilę później nieznajoma zrobiła dla niego coś pięknego
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

Źródło: kafeteria.pl

Poprzedni artykułSmutna suczka jechała samotnie autobusem. Jedno zdjęcie odmieniło życie zwierzaka na zawsze
Następny artykułDziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.