Ślub z milionerem okazał się spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Teraz uczy inne kobiety, w jaki sposób bogato wyjść za mąż. Okazuje się, że zdobycie serca dobrze usytuowanego wpływowego mężczyzny nie należy do najprostszych zadań. Sekret, który zdradza żona milionera jest niewiarygodny!

Kobieta, o której od dłuższego czasu w sieci jest naprawdę głośno, żyje niczym prawdziwa księżniczka. Jak sama przyznaje swoją historię z poznawaniem bogatych mężczyzn rozpoczęła w wieku 18-lat. To właśnie wtedy rozpoczęła pogłębianie tajemnej wiedzy dotyczącej polowań na niewiarygodnie bogatych mężczyzn. Sposób, który wypracowała okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Ślub z milionerem był spełnieniem jej marzeń

Anna Bey jako 18-letnia dziewczyna poznała bogatego Włocha, który diametralnie odmienił jej postrzeganie na temat związków. Co więcej, to właśnie on rozkochał ją w luksusowym życiu. U jego boku czuła się jak prawdziwa księżniczka, dla której ograniczenia zupełnie nie istniały!

Po zakończeniu związku już nigdy nie potrafiła wrócić do normalnego, skromnego życia. Od tego momentu umawiała się tylko z bogatymi facetami, którzy byli w stanie zaoferować jej coś więcej. 33-latka szczerze przyznaje, że tacy mężczyźni nie zainteresują się byle kim. Kobieta zauważyła również, że coraz więcej kobiet wykazuje chęć poznania mężczyzny z grubym portfelem. Większość z nich niestety nie wie, jak powinna się do tego zabrać.

Jak poznać bogatego męża?

Anna przyznaje, że nie widzi nic złego w byciu czyjąś utrzymanką. Okazuje się, że zdobycie serca milionera wiąże się z masą przygotowań… i wydatków (które oczywiście w pewnym zostaną zwrócone).

Żona milionera musiała schudnąć 15 kilogramów, zoperować nos, powiększyć wargi, a także wypełnić policzki. Biorąc pod uwagę fakt, że mężczyźni tacy gustują w kobietach z najwyższej półki, ich potencjalne wybranki zawsze muszą prezentować się nienagannie. Bey wspomina, że utrzymanki powinny nauczyć się też niezależności oraz sztuki oszczędzania. Nigdy nie wiadomo, kiedy milioner postanowi od nich odejść.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub
instagram.com @schoolofaffluence

Ślub z milionerem był spełnieniem jej marzeń. 

Ślub
instagram.com @schoolofaffluence

Kobieta udziela wskazówki, jak poznać milionera. 

Ślub
instagram.com @schoolofaffluence

Kobieta wiedzie bajkowe życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułMłoda matka niespodziewanie umarła. Rodzina odkryła powód jej śmierci, gdy otworzyła kuchenną szafkę
Następny artykułDomowy peeling do ust. Sposób na miękkie i kuszące usta nawet zimą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.