Pan młody zginął tuż przed własnym ślubem. Brzmi dramatycznie, zgodzicie się? Niestety ta sytuacja wydarzyła się naprawdę. Jedno wakacyjne zdjęcie odebrało mu życie, a jego ukochanej… nadzieję na wspólną przyszłość. Aż trudno w to uwierzyć. Wielkie wyrazy współczucia dla Panny Młodej, pisali wstrząśnięci historią Internauci.

Ślub jest niezwykle stresującym i trudnym momentem w życiu przyszłej Pary Młodej. Masa obowiązków, stres i ciągły bieg potrafią być niezwykle wykańczające. W związku z tym wiele par decyduje się na krótki odpoczynek z dala od miasta. Chcą przede wszystkim zregenerować siły, a dodatkowo nacieszyć się sobą! Tak właśnie postanowili zrobić nasi bohaterowie. Z tym że dla nich wakacje zakończył się ogromnym nieszczęściem…

Pan młody zginął tuż przed ślubem

Para, o której chcielibyśmy wam opowiedzieć, tworzyła niezwykle zgrany duet. Byli młodzi, szczęśliwi, a co najważniejsze… zakochani. Ich ślub zbliżał się wielkimi krokami. Postanowili więc udać się na szybkie wakacje, aby nieco odpocząć i oczyścić swój umysł. Miał to być dla nich niezapomniany czas. Niestety w życiu nie wszystko idzie zgodnie z planem.

O co może chodzić? Otóż Pan Młody chciał zrobić ze swoją narzeczoną pamiątkowe zdjęcie. Nic dziwnego, sceneria była obłędna, a oni rozanieleni!

Nikt nie mógłby spodziewać się takiego zakończenia

Nikt nawet nie sądził, iż będą to ostatnie wspólne wakacje Doktora Daniela Sirovicha i jego wspaniałej narzeczonej. 

Pan młody zwiedzał Ibizę wraz z kobietą swojego życia. W pewnym momencie w głowie mężczyzny narodził się pewien pomysł. Postanowił, że wykona zdjęcie podczas spaceru po klifie. Artystyczny kadr z widokiem na malowniczą plażę… kto z nas nie chciałby takiej pamiątkowej fotki? Nasz bohater nie przewidział tylko jedno… 

Mężczyzna niespodziewanie potknął się i spadł z wysokości 25 metrów!

Narzeczonej nie udało się uratować ukochanego

Musicie wiedzieć, że narzeczona Pana młodego z zawodu jest pielęgniarką. Kobieta robiła wszystko, co w jej mocy, by ukochany odzyskał przytomność. Niestety tym razem upadek okazał się zbyt poważny.

– To okropny koniec pięknego romansu. Studiowali, żyli i podróżowali po świecie razem, a ich jedynym celem było uzdrawianie ludzi– powiedziała matka Pani Młodej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan młody
planeta.pl

Pan młody zginął przez zdjęcie, tuż przed samym ślubem! To prawdziwa tragedia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Ślub syna był dla jego mamy motywacją. Przeszła spektakularną metamorfozę, wygląda cudownie
  3. Zdradzony mąż postanowił zemścić się na kochanku żony w najgorszy sposób. Przed drzwiami zostawił mu specjalną przesyłkę
  4. Mama była uzależniona od operacji plastycznych. Namówiła na nie córkę, a dziś wyglądają jak bliźniaczki
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty

Źródło: Planeta.pl

Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 18 lat. Fani: ” Im starsza, tym lepsza”
Następny artykułKobiece zachowania, które drażnią facetów. 5 przykładów, które doprowadzają ich do szaleństwa
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.