Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu z nas jest to jednorazowe przeżycie, zatem myślimy o tym, by przeżyć go w wyjątkowy i zapamiętany sposób. Pewna kobieta o nazwisku Kim Didway brała ślub z Kevinem Taylorem. Niestety w wyniku nieszczęśliwego wypadku mężczyzna jest niepełnosprawny. Kiedy dotarła pod ołtarz, wydarzyło się coś, co zapamięta do końca życia.

Kilkanaście lat temu 31-letni Kevin w wyniku wypadku złamał nogę, jednak nie spodziewał się, że ta kontuzja przyczyni się do jego niepełnosprawności. Mimo tego nie poddał się i postanowił zrobić swojej żonie ogromną niespodziankę. Postarał się, by Kim zapamiętała ten ślub do końca życia.

Kobieta wzięła ślub z niepełnosprawnym mężczyzną

Kevin Taylor kilkanaście lat temu przeżył fatalną kontuzję, w wyniku której złamał nogę. Zazwyczaj tego typu urazy kończą się unieruchomieniem nogi do momentu, aż złamana kość się nie zrośnie. W przypadku tego mężczyzny sprawy obrały trochę inny przebieg zdarzeń.

Kiedy wybrał się na konieczną wizytę do lekarza i prześwietlenie nogi, medyk dostrzegł coś niepokojącego, co ostatecznie okazało się słuszną diagnozą. Kevin cierpiał na najgorszą odmianę choroby zwanej dystrofią odruchową. W 2009 roku podjęto decyzję o amputacji nogi mężczyzny.

Kevin nie poddał się i mimo swojej niepełnosprawności zdecydował, że zacznie żyć na nowo. Chciał cieszyć się z każdej chwili, którą przyniesie mu życie. Przyjaciele mężczyzny byli pełni podziwu, w jaki sposób podchodzi do choroby. Jeden z nich uznał, że nigdy nie skarży się na swój los.

Po jakimś czasie życie przyniosło mu wynagrodzenie za wszystkie przykrości. Na drodze jego życia stanęła kobieta o nazwisku Kim Didway, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia, z wzajemnością. Zdecydowali, że wezmą ślub.

Kobieta rozpłakała się ze szczęścia

Wózek inwalidzki Kevina nie stanowił dla zakochanych żadnego problemu. Kim wiedziała, że Kevin jest mężczyzną, z którym ma zamiar dzielić resztę swojego życia. Jeden z kolegów Taylora uznał, że odkąd poznał Kim, uśmiech nie schodził z jego ust. Czuł się znakomicie.

Kiedy przyszedł dzień ślubu i uroczystości, na którą zaprosili obie rodziny, Kevin postanowił przygotować dla swojej kobiety coś wyjątkowego. Kiedy Kim kroczyła w białej sukni ślubnej ku ołtarzowi, ksiądz poprosił zebranych o powstanie.

Nie mogło stać się inaczej, wstał także Kevin. Narzeczona przeżyła prawdziwy szok, którego się nie spodziewała. W jednym momencie zaczęły lecieć z jej oczu łzy szczęścia, kiedy ujrzała Kevina stojącego na własnych nogach.

Jak się okazało, mężczyzna przed ślubem w tajemnicy postanowił odbyć bolesną fizjoterapię, podczas której wykonywał mnóstwo męczących ćwiczeń, które wzmocniły mięśnie jego nóg. Nauczył się także chodzić w protezie, co nie było łatwym zadaniem. 

Wszystko po to, by spełnić marzenie swoje i swojej kobiety i stanąć obok niej na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo i zdjęcia:

Niepełnosprawny mężczyzna poślubił swoją ukochaną.

Ślub
fot. screen youtube.com@AshleyClaster

Mężczyzna stawił czoła swojej niepełnosprawności, by stanąć obok swojej ukochanej na ślubnym kobiercu.

Ślub
fot. screen youtube.com@AshleyClaster

Radość Kim była całkowicie uzasadniona.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułTragiczne wieści z samego rana, w szpitalu zginęło 10 noworodków. Cały świat współczuje rodzicom z Indii
Następny artykułHigiena to podstawa… pięknego makijażu!
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl