Ślub dyrektora stacji TVN Edwarda Mieszczaka i aktorki Anny Cieślak najprawdopodobniej się odbędzie. Jak zdradza tygodnik Na Żywo, para rozmawia już o ceremonii, ale powstrzymuje ją jedna ważna rzecz. Czy zakochani wyznają sobie wkrótce miłość na ślubnym kobiercu? Znamy szczegóły w tej sprawie. Ciekawi?

Ślub na przekór wszystkim. O ich romansie plotkuje cała Polska. Para, którą dzieli 26 lat różnicy, postanowiła wziąć ślub. Długo nie było wiadomo, co kryje się za szczęściem Anny Cieślak. W końcu sekret, ujrzał jednak światło dzienne. 

Edward Mieszczak żona

Edward Mieszczak to dyrektor programowy TVN. Mężczyzna w ostatnich miesiącach nie miał łatwo. Jego żona pod długim czasie zmarła na nowotwór w zeszłym roku. Kobieta, lubiła żyć w cieniu sławy męża i stroniła od udzielania się w wydarzeniach publicznych. Mieszczak został wdowcem na początku 2019 roku. 

Czy ślub z młodą aktorką Anną Cieślak okaże się odpowiedzią na złamane serce? Oby, ponieważ kobieta do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Zakochani mają ceremonię w planach. Para czeka jednak aż pandemia koronawirusa w naszym kraju, się uspokoi:

-Rozmawiają też o ślubie. Ale te plany będą mogli zrealizować dopiero po epidemii koronawirusa– podkreśla w rozmowie z Na Żywo informator.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia. Polacy natychmiast powinni przestać robić jedną rzecz, skutki mogą być fatalne
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka, gwiazda seriali z TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne wieści
  3. Wpadka Andrzeja Dudy. Prezydent popełnił błąd, od którego wielu aż bolą uszy

Czy Edward Mieszczak ma dzieci?

Edward Mieszczak ma dzieci. Jego dwóch synów Szymon i Szczepan, wychowywało się głównie pod okiem matki. Kiedy dyrektor TVN dużo pracował, o dzieci dbała żona. W wywiadzie dla portalu Polki, Mieszczak powiedział, że średnio uczestniczył w życiu dzieci, zwłaszcza gdy zaczął pracę w Warszawie: 

-Kiedyś Szymon powiedział do mnie, że nie jest moim reporterem i że nie mogę mu niczego nakazać. To były strzały w samo serce, ale rozumiałem, że ma prawo mnie tak oceniać! – zdradza w wywiadzie z Moniką Stukonis. 

Mamy nadzieję, że Szymon i Szczepan akceptują decyzje taty o związku z młodszą o 26 lat aktorką, a ślub nie jest dla nich problemem. Nic nie wskazuje na to, że miałby się on nie odbyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub
Fot. instagram.com/ankacieslak/

Anna Cieślak nigdy nie była bardziej szczęśliwa

ślub
Fot. instagram.com/ankacieslak/ youtube.com/tvnpl

Para planuje ślub po epidemii koronawirsua

ślub
Fot. youtube.com/tvnpl

Edward naprawia zranione serce

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS opublikował komunikat w sprawie „trzynastek”. Bardzo ważna informacja
  2. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  3. Pitbull zobaczył w swoim domu małego kotka. Zareagował natychmiast, wszystko nagrano
  4. Horoskop egipski, które bóstwo czuwa nad tobą? Każdy z nas ma swojego opiekuna
  5. Morawiecki wyjaśnia nakaz dwóch metrów odległości między mężem a żoną. Unikniecie poważnych problemów
  6. Szef kancelarii premiera wydał nagłe oświadczenie. Chodzi o miliony złotych

Źródło: pomponik.pl/ polki.pl

Poprzedni artykułŁukasz Szumowski wydał ważny komunikat. Będą kolejne zmiany.
Następny artykułLasy znów zostaną zamknięte? O wszystkim zdecydują najbliższe dwa, trzy dni
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.