Ślub największej diwy polskiej sceny muzycznej byłby z pewnością nie lada wydarzeniem. Edyta Górniak wybrała już suknię na ten wyjątkowy dzień, ale z kim piosenkarka stanie przed ołtarzem po raz drugi? 

Choć Edyta Górniak pierwsze zamążpójście ma już za sobą, zapowiada, że jest gotowa ponownie powiedzieć tak. Z kim i kiedy artystka stanie na ślubnym kobiercu? Diwa postanowiła zdradzić kilka sekretów, czyżby coś było na rzeczy? 

Ślub Edyty Górniak

Ślub Edyty Górniak odbył się w 2005 roku. Artystka wyszła za mąż za gitarzystę, Dariusza Krupę. Choć ceremonia zaślubin była wręcz usłana płatkami róż, życie pary okazało się gorzkim rozczarowaniem. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się po zaledwie pięciu latach. Po ciężkim doświadczeniu piosenkarka dała sobie czas na ochłonięcie.

Co prawda w jej życiu pojawiło się wielu przystojnych mężczyzn, ale żaden nie zasłużył na to, by artystka po raz kolejny powiedziała tak. Przez wiele lat Edyta Górniak wzbraniała się przed miłosnymi uniesieniami, a kolejny ślub nawet nie przychodził jej do głowy! Wygląda na to, że artystka zmieniła zdanie! Ma już wybraną suknię ślubną i coraz częściej mówi o tym na głos!

Czy Edyta Górniak jest gotowa na ślub?

Wygląda na to, że Edyta Górniak jest gotowa na ślub, a przynajmniej skrycie o nim marzy. Zarówno na swoim Instagramie, jak i w rozmowie z Super Expressem gwiazda zdradziła, czyją kreację założyłaby w tym wyjątkowym dniu.

-Jeśliby się zdarzyło, że pojawi się mężczyzna, który skradnie moje serce i przyjmę od niego zaproszenie do wspólnego życia, to chciałabym, żeby to właśnie Viola Piekut przygotowała kreacjępowiedziała w rozmowie z dziennikiem.

Choć obecnie gwiazda jest zdeklarowaną singielką, ostatnio bardzo często można spotkać ją w towarzystwie Dawida Zawadzkiego, instruktora jazdy z programu My Way. Czy to on okaże się szczęśliwym wybrankiem diwy? Mamy nadzieję, że Edyta Górniak odnajdzie szczęście w miłości i będzie mogła ubrać swoją wymarzoną suknię. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub/EN
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak to niezwykle piękna i utalentowana piosenkarka.

ślub
instagram.com/edytagorniak

Viola Piekut zaprojektowała dla gwiazdy specjalną suknię, na jeden z jej koncertów. Czy będzie miała przyjemność ubrać Edytę Górniak na jej ślub?

ślub
instagram.com/edytagorniak

Piosenkarka podkreśla, że największą miłością jej życia jest jej syn Allan. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułWypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz wszystko stracić, zwróć uwagę na jedną rzecz
Następny artykułNasze babcie miały rację. 5 genialnych domowych sposobów na przeziębienie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.