Ślub Agnieszki i Piotra Staraków był wielkim wydarzeniem. Zaledwie za kilka dni minie trzeci rok od czasu, gdy Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak powiedzieli sobie sakramentalne tak. Portal party.pl ujawnia, gdzie planowali spędzić ten szczególny dzień. To bardzo ważne i symboliczne miejsce dla ich związku.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub prawie 3 lata temu. Portal party.pl ujawnia, że mąż miał zabrać prezenterkę w wyjątkowe dla nich miejsce w ich nadchodzącą rocznicę ślubu. Niestety wypadek i zaskakująca śmierć producenta pokrzyżowała wszystkie ich plany. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak: ślub 

Ich ślub i wesele było wielkim wydarzeniem medialnym. Producent i gwiazda TVN powiedzieli sobie sakramentalne tak w Wenecji, a na przyjęciu weselnym bawiło się wiele gwiazd m.in. Mateusz Banasiuk, Nergal, czy Katarzyna Kolęda-Zaleska. Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub? Para pobrała się 27 sierpnia 2016 roku, więc za 3 dni mieli obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Jak ujawnia portal party.pl z tej okazji mąż chciał zabrać żonę w wyjątkowe miejsce. Na jakie miejsce postawili? Okazuje się, że planowali spędzić ten wyjątkowy dzień we Włoszech.

Swoją pierwszą rocznicę ślubu spędzili w Zakopanem. Piotr Woźniak-Starak zabrał żonę do restauracji, w której czekał na nią piękny tort z życzeniami z okazji rocznicy. Drugiej rocznicy ślubu nie spędzili razem, ponieważ w tym czasie Agnieszka Woźniak-Starak była akurat na obozie Anny Lewandowskiej. Po zeszłorocznej rozłące obojgu bardzo zależało, aby ten wyjątkowy dzień spędzić razem. Niestety śmierć Piotra Woźniaka-Staraka pokrzyżowała wszystkie plany. 

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginał nad ranem w niedzielę 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent płynął motorówką z tajemniczą 27-latką, gdy nagle podczas ostrego skrętu oboje wypadli za burtę. Kobiecie udało się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety Piotr Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia. Przez 5 dni trwała akcja poszukiwawcza, aż dopiero w czwartek 22 sierpnia w godzinach porannych znaleziono jego ciało.

Wczoraj miała odbyć się oficjalna sekcja zwłok zmarłego producenta. Sprawa tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka kryje coraz więcej tajemnic, a do tej pory nie wiemy jeszcze szacowanej daty planowanego pogrzebu. Żona Piotra – Agnieszka Woźniak-Starak, jego rodzina i wszyscy przyjaciele przeżywają teraz bardzo trudne chwile. Wszystkim wysyłamy najszczersze wyrazy współczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
instgaram.com@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak 27 sierpnia mieli obchodzić trzecią rocznicę ślubu. 

mąż
instagram.com/aga_wozniak_starak

Para pobrała się w 2016 roku, w Wenecji. Ich ślub był wielkim medialnym wydarzeniem.

mąż
instagram.com/aga_wozniak_starak

Trzecią rocznicę mieli spędzić we Włoszech. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

 

 

 

 

Poprzedni artykułKot był zamknięty na strychu przez 2 miesiące. Gdy go znaleziono, był wycieńczony
Następny artykułJoanna Krupa zorganizowała baby shower. Zaprosiła same gwiazdy
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.