Ślub Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim był wielkim wydarzeniem w świecie show-biznesu. Para pobrała się z dala od Polski i reporterów, jednak nie udało im się do końca zachować uroczystości w tajemnicy. Dokładnie dzisiaj świętowaliby swoją trzecią rocznicę ślubu. Piotr Woźniak Starak mówił o małżeństwie: To jest coś głębszego, mówią o nas stare dusze.

Ich ślub był niczym z bajki. Niestety, ta miała tragiczny koniec. Dziś Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie świętowaliby swoją trzecią rocznicę ślubu. Fatalny wypadek na jeziorze Kisajno pokrzyżował ich piękne plany. Producent zawsze w pięknych słowach opowiadał o swojej żonie. 

Ślub Piotra i Agnieszki Woźniak-Staraka

Ślub Piotra Woźniaka-Starak i Agnieszki Szulim odbył się dokładnie trzy lata temu, 27 sierpnia 2016 roku w malowniczej Wenecji. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, jednak mimo to fotoreporterom udało się dotrzeć na miejsce uroczystości.

Wśród gości znalazła się cała śmietanka show-biznesu. Na weselu bawili się m.in.: Nergal, Mateusz Banasiak, Magda Boczarska i wiele innych sław. Dokładnie dziś para obchodziłaby swoją trzecią rocznicę ślubu, którą według Super Expressu planowali spędzić we Włoszech. 

Piotr Woźniak-Starak o żonie

Para poznała się pod koniec 2014 roku, a poznali ich wspólni znajomi. Między tą dwójką szybko zaiskrzyło, a po niecałych dwóch latach zdecydowali się pobrać. Piotr Woźniak-Starak był zakochany w Agnieszce po uszy, a w wywiadach nie mógł powstrzymać się od komplementów pod adresem małżonki. Jego słowa były poruszające. 

– Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest coś głębszego, mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że się rozumiemy bardzo dobrze (…) Jest takim wolnym duchem. Ona mnie ujęła tym, że ja wiedziałem, że to jest partner. Ja nie znam drugiej takiej osoby, jak moja żona – mówił Piotr Wożniak-Starak w programie Uwaga!

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent około 3 nad ranem płynął motorówką wraz z tajemniczą 27-latką, jednak podczas zakrętu obydwoje wypadli poza burtę. Kobiecie udało się o własnych siłach dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia.

Jego ciało zostało odnalezione piątego dnia poszukiwań i jak informuje Super Express, leżało na dnie jeziora, zaledwie 400 metrów od rodzinnej posiadłości Staraków. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się 30 września, w Konstancinie-Jeziornej. 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Piotra Woźniaka-Staraka:

ślub
instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim pobrali się 27 sierpnia 2019 w Wenecji. 

ślub
instgaram.com/nataliakusiak

Dziś obchodziliby trzecią rocznicę ślubu. 

ślub
instgaram.com/miss_zi

Na weselu bawiło się wiele gwiazd show-biznesu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel nawet za 999 złotych. W cenie same rewelacje
  3. Pisarz pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Napisał dotąd nieznane fakty z jego życia
  4. Mateusz Damięcki opublikował mocny wpis na Instagramie. Pisze o Kościele, narodowcach i LGBT
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało