Ślub młodej gwiazdy popu dla wielu z nas może być ogromnym zaskoczeniem. Margaret postanowiła powiedzieć sakramentalne tak – jak na nią przystało, w niezwykle oryginalnym anturażu! Kim jest jej mąż?

Pod koniec ubiegłego roku, na swoim Instagramie, Margaret obwieściła, że robi sobie przerwę od życia zawodowego, zapowiadając przy tym nadchodzące zmiany w jej życiu. Piosenkarka poinformowała fanów, że teraz musi skupić się na sobie i swoim prywatnym życiu. Mimo że jej zaręczyny z KaCeZet nie były tajemnicą, nikt nie spodziewał się, że mówiąc o zmianach miała na myśli ślub!

Ślub Margaret 

Ślub Margaret w niczym nie przypominał sztampowej ceremonii. Piosenkarka słynie z kontrowersyjnych kreacji i nieszablonowych pomysłów, tak więc i tym razem nie mogło być inaczej. O ślubie gwiazdy z Piotrem Kozieradzkim dowiedzieliśmy się na Facebooku Psychonauta Foundation. Jak się okazało, muzycy młodego pokolenia powiedzieli sobie tak w wyjątkowych okolicznościach, bo podczas warsztatów wokalnych z ich udziałem!

Para wzięła ślub w Peru, dostając błogosławieństwo szamanów i warmi icaros, przy magicznych pieśniach wiążących zakochanych na zawsze razem. To z pewnością najbardziej tajemnicza i oryginalna ceremonia zaślubin w polskim show-biznesie!

Piosenkarka na ślub założyła jasną, lejącą się sukienkę na cienkich ramiączkach, natomiast pan młody włożył wzorzystą koszulę. Zakochani wyglądali wręcz bajecznie!

Kim jest mąż Margaret? 

Mąż Margaret to Piotr KaCeZet Kozieradzki, 35-letni polski wokalista i autor tekstów, który występował w zespole Tabula Rasa. Choć piosenkarka nie słynęła ze szczęścia w miłości, w końcu odnalazła je w ramionach Piotra. Zakochana para obwieściła światu swoje zaręczyny w październiku ubiegłego roku, podczas ostatniego koncertu Margaret w Warszawie, który odbył się w klubie Stodoła w ramach trasy Gaja Hornby Tour. 

Świeżo upieczonym małżonkom szczerze gratulujemy i życzymy dużo szczęścia! Koniecznie zobaczcie jak wyglądała ceremonia! Co powiecie na ślub w takim stylu?

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

ślub
facebook.com/psycho.nauta.peru/

Wokalistka wzięła bardzo oryginalny ślub!

ślub
facebook.com/psycho.nauta.peru/

Margaret zaskoczyła wszystkich swoją decyzją.

Ślub muzyków odbył się w wyjątkowych okolicznościach warsztatów wokalnych. Niecodzienna sceneria, szamani i magiczne pieśni. Myślicie, że właśnie tak Margaret wyobrażała sobie ten wyjątkowy dzień? 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
  2. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
  3. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
Poprzedni artykuł500 plus wcale nie działa, jak powinno? Nowe statystyki są naprawdę zaskakujące
Następny artykułWymarzony relaks – kto ma ochotę na odprężający wieczór w wannie?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.